Vyberte možnost Stránka

Chcete dosáhnout hezčí postavy? Zaměřte se na správný příjem kalorií

Chcete dosáhnout hezčí postavy? Zaměřte se na správný příjem kalorií
Rate this post

Lidské tělo je velmi komplexní organismus, který má tendence se postupem času přizpůsobovat všem nepatrným vlivům. Ať už tedy chcete snížit svou hmotnost, vybudovat svalstvo, či si jen dlouhodobě držet stejnou zdravou váhu, musíte tomuto cíli jít naproti. Co je naprostým základem úspěchu?

Správný poměr živin

V dnešní době se mezi nejčastější cíle bezesporu řadí úbytek tělesné hmotnosti, přičemž se není čemu divit. Lékaři i ostatní odborníci totiž neustále varují před riziky nadváhy i obezity, jimž se vystavuje téměř polovina dospělé populace v naší zemi. Alfou i omegou pozitivní změny je samozřejmě adekvátní úprava stravovacích návyků. Ta začíná v kuchyni.

Ideální pomocí na cestě za pevnějším zdravím se vám stane kuchyňská váha, s jejíž pomocí hravě zvládnete zvážit veškeré používané suroviny. Dané údaje následně stačí vyplnit do online kalorických tabulek a ihned získáte stoprocentní přehled nad svým příjmem.

Přesné vážení

Zapomeňte na staré a neohrabané kuchyňské váhy, jelikož v současnosti se vyplatí zakoupit spíše moderní digitální variantu. Zvolíte-li si správně, dočkáte se extrémní přesnosti, velmi rychlé funkce i několika dalších doplňkových režimů. Ať už budete chtít znát hmotnost masa, příloh, zeleniny, nebo vás zrovna čeká svačina v podobě ovoce, práce s danými surovinami bude naprostou hračkou.

Populárním a cenově příjemným řešením je digitální kuchyňská váha od společnosti Tescoma. Tu snad nikomu z vás nemusíme představovat, protože se jedná o jednoho z nejznámějších výrobců na tuzemském trhu. Otevřete-li si internetové stránky pod vloženými odkazy, ihned se před vámi objeví pestrý výběr kvalitních produktů v ceně okolo pouhých několika stovek korun. Díky pečlivému používání zmíněných vynálezů dojdete do svého cíle o mnohem bezpečněji.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.