Vyberte možnost Stránka

Smartphone jako zabiják konverzace! Jak jste na tom vy?

Smartphone jako zabiják konverzace! Jak jste na tom vy?
Rate this post
!AdSense – before contentSmartphone lze vidět snad v každé ruce. Všimli jste si, jak toto chytré zařízení ničí konverzaci mezi lidmi?

Asi všichni oceňují praktičnost chytrých telefonů, ale všimli jste si, jak se lidé díky nim stávají nudní. Místo konverzace koukají na displeje a předstírají, jak důležitou práci dělají.

Podívejte se na několik příkladů, kdy mobilní telefony fungují jako zabijáci konverzace!

Patříte k této skupině lidí i vy? Nebo se snažíte o udržení hovoru?

konverzace-12 konverzace-1 konverzace-2 konverzace-3 konverzace-4 konverzace-5 konverzace-6 konverzace-7 konverzace-8 konverzace-9 konverzace-10 konverzace-11

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.