Vyberte možnost Stránka

Vítěz testu nebankovních úvěrů je ACEMA Credit

Vítěz testu nebankovních úvěrů je ACEMA Credit
Rate this post
!AdSense – before contentTaké se v případě finanční krize obracíte s žádostí o půjčku na nebankovní společnosti? Pak vás bude jistě zajímat, která z nebankovních společností jedná se svými klienty nejférověji!

V poslední době se v médiích stále častěji objevují zprávy o podvodných nebankovních společnostech. I když se scénáře stále opakují, počet lidí, kteří se stali obětmi neférového jednání podvodníků se stále zvyšuje.

 

Obsah článku

Finanční krize

Člověk v tísni často nemá jinou možnost než nebankovní půjčky u nebankovních společností, které nevyžadují potvrzení o příjmech apod. Na trhu existuje nespočet nebankovních firem, které nabízí rychlé vyřešení finanční krize. Ne všechny jsou ovšem ke klientům férově a jejich jednání se mnohdy dá označit za podvodné. Člověk ve finanční tísni se nechá velice snadno polapit podvodníky a uvěří na lákavé sliby. Mezi nejčastější nefér jednání poskytovatelů půjčky patří úmyslné zatajování informací o výši sankcí za nesplácení úvěru. Člověk, který si půjčí a není pak schopen splácet se díky tomu dostane do ještě horších finančních problémů, které se snaží řešit dalšími půjčkami a tím se dostává do bludného kruhu, z něhož není cesty ven.

 

Konec podvodům

Právě čím dál více časté případy podvedených lidí rozhoupali k tomu, aby se s tím něco konečně  něco udělalo. Evropské sdružení na ochranu spotřebitelů UMBRELLA přišlo s utajovaných hodnocením deseti nebankovních společností. Sdružení se tak snažilo přijít na podvodné chování nebankovních firem. Výsledkem je analýza, která srovnala postupy několika společností. Pozornost byla věnována především postupům při uzavírání půjček. Díky tomuto testu se konečně odlišili férové instituce a tzv. lichváři, kteří vydělávají na lidském neštěstí. I když test přímo nezaznamenal podvodné jednání ze strany poskytovatele půjčky, lidé se dozvěděli, komu mohou ve svých těžkých životních situacích věřit.

 

Vítěz srovnávací analýzy nebankovních společností

Deset hodnocených nebankovních firem, přineslo dvě nejlepší! Mezi nejlepší nebankovní společnosti na českém trhu patří ACEMA Credit, a. s. a TGI Money, a. s., které se společně umístili na první pozici!

 

Co na to ředitel marketingu společnosti ACEMA Credit, a s.

„Je v našem zájmu, aby byli žadatelé o půjčku důkladně informováni o podmínkách úvěru a naopak, abychom měli přehled o reálné finanční situaci klienta. Snižujeme tím riziko nesplácení, čímž zvyšujeme zájem lidí o naše finanční produkty,“ uvádí ředitel marketingu Petr Šíma.

 

Pozn.: O testu nebankovních společností psali i v týdeníku E15, přečtěte si jejich článek.

 

Jak vyřešit finanční krizi bez rizika?

Pokud si chcete půjčit u nebankovní společnosti, věnujte výběru firmy dostatečnou pozornost. Nedůvěřujte všemu, co se vám snaží pochybné nebankovní společnosti namluvit. Před uzavřením smlouvy, si nejdříve pečlivě pročtěte všechny informace a teprve poté až podepište. Volte prověřené společnosti, které s vám budou jednat fér.

Pro další informace běžte na Mojepujcka.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.