Vyberte možnost Stránka

Už tě nudí Captain Morgan s Colou? Máme pro tebe tip na super pití!

Už tě nudí Captain Morgan s Colou? Máme pro tebe tip na super pití!
Rate this post
!AdSense – before contentPokud tě už nudí klasické kombinace alko nápojů, pak si na správném místě! Máme pro tebe jednoduchý recept na netradiční a přesto chuťově vyvážený nápoj!

Je to stále dokola, večer co večer si objednáváš stále stejný pití. Je to nuda, chuť tě už ničím nepřekvapí, leda, že byl použit zkažený citron nebo limetka. Rozhodli jsme se trochu rozvířit  stále vody v nabídce nápojů a přišli s originálním pitím, které vypadá stylově, skvěle chutná a jeho cena je více než příjemná!

 

Kentucky koktejl

Je kombinace několika skvělých chutí, které se vzájemně doplňují a vytváří tak osvěžující alkoholický nápoj vhodné nejen pro letní dny na zahrádce.

 

Jak si tuhle pecky udělat?

Připrav si: 1 1/2 cl Bourbonu (americká whisky), zázvorové pivo, plátek citronu, 2 mátové snítky, pár kostek ledu

 

Smíchat a je hotovo!

1. Do připravené sklenice nalij Bourbon a přidej led.

2. Do sklenice přilij zázvorové pivo a vymačkej trochu citrónové šťávy.

3. Ozdob mátou.

 

Pozn.: Zázvorové pivo je nealkoholický nápoj, který je sehnání ve specializovaných obchodech a trzích.

Napiš nám, jak ti tohle pití chutná!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.