Vyberte možnost Stránka

Chytrá domácnost zvýší váš komfort i bezpečí

Chytrá domácnost zvýší váš komfort i bezpečí
Rate this post

Pořídit si chytrou domácnost je rozhodně krokem správným směrem. Nejen, že si tím zvýšíte svůj životní standard, ale zároveň lépe ochráníte svůj domov. A to jak před možnými zloději, tak i vůči ohni.

Vítejte v 21. století

V každé době toužil člověk toužil po tom, aby po celodenní lopotě v práci nemusel hnout doma ani prstem. Hodně jsme se tomu přiblížili televizemi na dálkové ovládání, případně myčkami, které nádobí čistí zcela samostatně, ale až s rozvojem chytrých domácnosti může člověk nechat valnou část věcí dělat stroje, případně vše ovládat pouze stiskem několika tlačítek. Abyste však na tuto metu dosáhli, musíte disponovat Smart elektrospotřebiči, jež je možné do chytré domácnosti integrovat.

Mezi takovéto elektrospotřebiče se běžně řadí třeba moderní samostatné vysavače, televizní přijímače, horkovzdušné trouby či termostaty, respektive klimatizace. Vytvořit si doma pohodu díky novým technologiím tak nikdy nebylo jednodušší než dnes.

Veškerá výše zmiňovaná zařízení můžete ovládat pomocí svého mobilního telefonu. Místo něj však lze použít i vhodný tablet. Ovládání je skutečně velice jednoduché a pochopí ho jak děti, tak i lidé pokročilejšího věku.

Velkou výhodou je i fakt, že prostřednictvím mobilního telefonu můžete ovládat chytrou domácnost třeba na desítky kilometrů daleko, takže si tímto způsobem lze například doma zatopit předem, nebo naopak topení na dálku vypnout. Velmi efektivní a úsporné.

Zabezpečení musí být na úrovni

Chytrá domácnost se osvědčuje také i jako dobrá ochrana proti vloupání, případně vzniku požáru. Stačí jen na vhodné místo nainstalovat kameru, respektive detektor plynu.

Hlavně v druhém případě není příliš prozíravé příliš šetřit, jelikož nekvalitní detektor kouře může mít výpadky nebo se spouštět, i když k tomu není důvod. Prémiový detektor CO2 obvykle těmito neduhy netrpí.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.