Vyberte možnost Stránka

Sekačka v garáži? To nechcete. Čtěte, proč si pořídit zahradní domek!

Sekačka v garáži? To nechcete. Čtěte, proč si pořídit zahradní domek!
Rate this post
!AdSense – before contentPostavili jste dům, zplodili syna a zasadili strom. Teď máte doma sekačku, kupu zahradního nářadí a malého uličníka, který vás pořád otravuje s přáním vlastního domečku. Co dělat? Zahradní domek je ideální řešení.

Splněný sen v podobě domu a vlastní zahrady vás dnes stojí spoustu času? A těch pomocníků, kterých je potřeba! To máte sekačky na trávu, hrábě, rýč, lopatu, motorovou pilu, zahradní nábytek, hračky pro děti, … Kam s tím, aby v garáži vůbec zbylo místo na auto? Zahradní domek nadchne vás i nejmenší členy rodiny.

Když není dům podsklepený, většinou končí všechny věci k uložení v garáži. To nechcete!

Obsah článku

Stylové zahradní domky

Když jde o vybavení domu či zahrady, potrpíte si na luxusní, neokoukaný vzhled a vysokou kvalitu provedení? Pak vás jistě zaujmou dřevěné zahradní domky v luxusním designu. Svou velikostí se snadno vyrovnají menšímu bytečku a poskytnou tak dětem místo k hraní a vám místo k uložení všeho potřebného, co vám dosavad překáží v garáži.

Nákupní tip! Luxusní domky české firmy Herold jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva a díky stavebnicovému sestavení je montáž hotová raz dva.

zahradni-domek-herold-

Bytelný dřevěný domek pojme všechny potřebné věci, které běžné používáte k práci okolo domu a na zahradě. Foto: Domky-herold.cz

Buďte ten NEJLEPŠÍ TÁTA NA SVĚTĚ!

Proč je právě zahradní domek ten nejlepší dárek pro vaše dítě? Vezmeme si to popořádku. Co dělá váš potomek nejraději? Běhá, skáče, schovává se, napodobuje vás… Dejte mu možnost pečovat o svůj vlastní domeček. Nabídněte mu perfektní schovku. Darujte útočiště a dobrodružství zároveň. Zahradní domky Herold se vyznačují originálním provedením – děti si je zamilují na první pohled.

zahradni-domek-herold-2

Chcete, aby se vaše dítě smálo a skákalo radostí minimálně metr vysoko? Pak navštivte web českých dřevěných domků Domky-herold.cz

Luxusní posezení na zahradě

Dětský domeček už na zahradě máte? S uložením věcí také problém není? Toužíte však po stylovém posezení, kde budete chránění před nadmírou slunečních paprsků i pohledy zvědavých sousedů? I v tomto případě vás nabídka české firmy Herold uspokojí. Na stránkách najdete opravdu netradiční provedení domků určených k posezení.

zahradni-domek-herold-1

Sedět na terase nebo v pergole? To už se nenosí. Nás zaujal tento zahradní “domek“ Partytube. Foto: Domky-herold.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.