Vyberte možnost Stránka

4 důvody, proč postel s úložným prostorem

4 důvody, proč postel s úložným prostorem
Rate this post

Do popředí se stále více dostávají postele s úložným prostorem. Jsou vynikající volbou pro lidi, kteří nemají dostatek prostoru na šatní skříně či komody navíc. Přinášejí 4 důvody, které přesvědčí, proč je postel s úložným prostorem dobrým výběrem.

Obsah článku

Úložný prostor navíc

Pokud bydlíte v malém bytě, nebo se do vaší ložnice nevejde mnoho nábytku, postel s úložným prostorem z masivu je perfektní volbou. Můžete do něj vložit ložní prádlo, nepoužívané věci, hračky či oblečení, které byste tak bez něj museli odložit minimálně do malé komody.

Otevírání z různých stran

Díky kvalitním dřevěným roštům, můžete úložný prostor otevírat zepředu, z boku nebo pomocí zásuvky. Pokud máte na manželské posteli celý rošt, úložný prostor budete otevírat pomocí textilního úchytu. Malou nevýhodou je, že musíte rošt otevřít celý. Výhodou je i otevírání z boku také pomocí úchytu. U takového systému ale musíte mít přístup k posteli z obou stran. Záleží jen na tom, jaký rošt bude k posteli připevněn, resp. jaký si koupíte.

Ušetřené peníze

Jelikož u těchto typů postelí je úložný prostor jakýmsi bonusem, je jasné, že dalším bude ušetřeno pár drobných. Díky tomu, že do postele s úložným prostorem odložíte prádlo, hračky či oblečení, nemusíte tak kupovat ani komodu navíc. Dokonce postele s prostorem ve formě šuplíků budou jakousi komodu i připomínat. Zásuvky stojí na kolečkách, díky kterým si je budete moci pohodlně otevírat a tak mít snadnější přístup k věcem.

Ochránění před usazením prachu

Věci, které do postele s úložným prostorem vložíte, nebudou vystaveny prachu a špíně. Tím ušetříte své ruce od denního úklidu. Úložný prostor uchrání i nejmenší drobnosti před usazováním prachu. Navíc postele s úložným prostorem jsou snadno ošetřovány, o to se nemusíte bát ani v případě čalouněné postele.

Na dřevko naleznete oblíbené postele s úložným prostorem 140×200, dřevěné postele z masivu 120×200, či manželské postele s úložným prostorem 180×200. Minimalistický design postelí snadno zkombinujete s klasickým, moderním interiérem, rustikálním, skandinávským i provensálským stylem.

TIP: Vyberte si online i matrace do postele.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.