Chcete udělat dojem, ale nemáte moc z čeho? Poradíme, co dělat, když je vaše peněženka prázdná!

Od dne 24.1.2017
pujcit-si-penize

Když je chlap sám, nejsou (většinou) peníze problém. Ten nastává až ve chvíli, kdy do jeho života přijde žena. To se pak muž najednou musí otáčet, aby s financemi vůbec vyšel.

Jak na ni dělat dojem a ”nezkrachovat”? Na to jsme se zaměřili v dnešním článku. 

Co si budeme povídat, soužití se ženou je drahé

Na začátku je třeba uchvacovat milými, ale drahými pozváními na večeře, do kina a placení na baru? To je snad samozřejmost! Ach jo.

Když se pak ze zamilování stane vztah, začne kolotoč dárků, které budete muset dávat k událostem běžným (narozeniny, Vánoce), ale i k výročí i na (pitomého) Valentýna. Mimo to pak nosit pořád  květiny, které jí budou dokazovat, jak moc ji milujete, protože slova už žádné nestačí.

Dnešní ženy totiž koukají na činy nebo-li na tyrkysové náušnice, luxusní prádélko, novou kabelku, další boty na podpatku… Ach jo.

A jestli si myslíte, že stálé otevírání peněženky skončí vstupem do manželství, vyvedeme vás z omylu. Už tak poloprázdnou peněženku totiž budete otevírat dvakrát více. Nejdříve budete dělat dojem na svou milenku (jsme zase u těch drahých večeří, luxusních šperků) a následně žehlit průšvihy doma, což se vám ve finále také pěkně prodraží.

Takže, jak to vlastně udělat, abyste všechny ženy ve svém životě finančně utáhli a ještě na ně dělali dojem?

Pokud nevycházíte s penězi a zvláště ke konci měsíce už je to úplně na hraně, je třeba mít nějaká ta zadní vrátka. Ty může představovat vaše rodina (kdo by ale chtěl poslouchat ty věčné řeči o tom, že neumíte šetřit), nebo lépe nebankovní společnost.

Čtěte také: Jak na nebankovní půjčky

Půjčit si? A proč by ne!

Chcete dělat dojem prachatého chlápka, který je ”za vodou”? Chcete. Chcete ji vidět šťastnou (a nahou)? Chcete. Tak se nestyďte a půjčte si. Je to pořád lepší varianta, než být za neschopného břídila, který tráví většinu času v práci a stejně má před výplatou konto prázdné.

Krátkodobé nebankovní půjčky vám pomohou zapůsobit na vaše ženské okolí. Navíc o půjčkách nemusí nikdo vědět. Finanční společnost je diskrétní a férová, ne jako vaše matka, která si na vás stěžuje u každé druhé sousedky.

Zdroj: asisteam.cz

 

Sledujte nás na Facebooku!

Powered by WordPress Popup