Vyberte možnost Stránka

Chcete udělat dojem, ale nemáte moc z čeho? Poradíme, co dělat, když je vaše peněženka prázdná!

Chcete udělat dojem, ale nemáte moc z čeho? Poradíme, co dělat, když je vaše peněženka prázdná!
Rate this post
!AdSense – before contentKdyž je chlap sám, nejsou (většinou) peníze problém. Ten nastává až ve chvíli, kdy do jeho života přijde žena. To se pak muž najednou musí otáčet, aby s financemi vůbec vyšel.

Jak na ni dělat dojem a “nezkrachovat“? Na to jsme se zaměřili v dnešním článku. 

Co si budeme povídat, soužití se ženou je drahé

Na začátku je třeba uchvacovat milými, ale drahými pozváními na večeře, do kina a placení na baru? To je snad samozřejmost! Ach jo.

Když se pak ze zamilování stane vztah, začne kolotoč dárků, které budete muset dávat k událostem běžným (narozeniny, Vánoce), ale i k výročí i na (pitomého) Valentýna. Mimo to pak nosit pořád  květiny, které jí budou dokazovat, jak moc ji milujete, protože slova už žádné nestačí.

Dnešní ženy totiž koukají na činy nebo-li na tyrkysové náušnice, luxusní prádélko, novou kabelku, další boty na podpatku… Ach jo.

A jestli si myslíte, že stálé otevírání peněženky skončí vstupem do manželství, vyvedeme vás z omylu. Už tak poloprázdnou peněženku totiž budete otevírat dvakrát více. Nejdříve budete dělat dojem na svou milenku (jsme zase u těch drahých večeří, luxusních šperků) a následně žehlit průšvihy doma, což se vám ve finále také pěkně prodraží.

Takže, jak to vlastně udělat, abyste všechny ženy ve svém životě finančně utáhli a ještě na ně dělali dojem?

Pokud nevycházíte s penězi a zvláště ke konci měsíce už je to úplně na hraně, je třeba mít nějaká ta zadní vrátka. Ty může představovat vaše rodina (kdo by ale chtěl poslouchat ty věčné řeči o tom, že neumíte šetřit), nebo lépe nebankovní společnost.

Čtěte také: Jak na nebankovní půjčky

Půjčit si? A proč by ne!

Chcete dělat dojem prachatého chlápka, který je “za vodou“? Chcete. Chcete ji vidět šťastnou (a nahou)? Chcete. Tak se nestyďte a půjčte si. Je to pořád lepší varianta, než být za neschopného břídila, který tráví většinu času v práci a stejně má před výplatou konto prázdné.

Krátkodobé nebankovní půjčky vám pomohou zapůsobit na vaše ženské okolí. Navíc o půjčkách nemusí nikdo vědět. Finanční společnost je diskrétní a férová, ne jako vaše matka, která si na vás stěžuje u každé druhé sousedky.

Zdroj: asisteam.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.