Vyberte možnost Stránka

Myslete na zadní kolečka a pojistěte si svou nemovitost!

Myslete na zadní kolečka a pojistěte si svou nemovitost!
Rate this post
!AdSense – before contentČeši mají ze ztráty střechy nad hlavou strach. Dle průzkumů obavy vyslovila třetina obyvatel, a to především v souvislosti s požárem, vloupáním a havárií vody.

Pokud jste se právě nastěhovali do nového bydlení, neměli byste s pojištěním váhat.

Vzhledem k zanedbatelné výši pojistného není jediný důvod, proč pojištění přehlížet. V následujících řádcích vám prozradíme vše, co byste o něm měli vědět.

Rozlišujte pojištění domácnosti a nemovitosti

Pojištění rodinného domu (nemovitosti) není to samé jako pojištění domácnosti. První varianta se týká stavebních součástí objektu, druhá pak vybavení. Přestože ani jeden z produktů potenciální rizika neodvrátí, pomohou vám s následným návratem do života. Samozřejmě dle stanovených limitů plnění a výluk.

Pojistit se můžete téměř proti všemu

Pojišťovny nezapomínají na nikoho a nabízí široké spektrum balíčků. Ať už máte zájem o pojištění rodinného nebo bytového domu, chalupy, rekreační chatky či garáže, neodejdete s prázdnou. Někde vám dokonce pojistí i rozestavěný objekt nebo dům v rekonstrukci, a to včetně stavebního materiálu a techniky.

muzsky-styl.cz_online.ergo_cz_01

Rozsah pojistného krytí vás mile překvapí.

Solidní pojišťovny jako například ERGO nabízí již v základním balíčku pojištění Bezpečný domov ochranu před požárem, výbuchem, úderem blesku, implozí, přepětím a podpětím, vichřicí, krupobitím, tíhnou sněhu, rázovou vlnou, sesuvem půdy, pádem kamení, únikem vody, vandalismem, pádem stromu a mnoha dalšími riziky. Nechybí ani méně obvyklá rizika, jako je náraz neznámého vozidla a pád letadla.

muzsky-styl.cz_online.ergo_cz_02

V každém případě si před uzavřením smlouvy důkladně přečtěte podmínky a odpovědi na časté dotazy k pojištění domu. A co je ještě důležitější – průběžně smlouvu revidujte a žádejte pojišťovnu o úpravu vždy, když v souvislosti s vaším majetkem proběhnou nějaké změny.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.