Vyberte možnost Stránka

Inspirace pro pořádnou chlapskou koupelnu

Inspirace pro pořádnou chlapskou koupelnu
Rate this post
!AdSense – before contentŽe je koupelna její království? Tak na to ať zapomene! Poradíme, čím nahradit vonné svíčky!

Inspirujte se, jak udělat z koupelny pořádné chlapské místo. 

Skřínka, vana, umyvadlo, vše je v obležení její dámské kosmetiky a vy máte sotva místo na zubní kartáček? Změňte to. Není jediný důvod, proč v koupelně ustupovat.

Přinášíme tipy, jak z koupelny udělat ráj na zemi pro muže. 

Pánská koupelna

Koupelna by měla být místo, kde si v klidu oholíte tvář, nanesete pořádně štiplavou kolínskou, proplesknete se, zařvete a uznáte, že tohle je více než lepší začátek dalšího tvrdého dne.

V chlapském stylu

Proč byste měli schovávat svůj strojek na holení? Proč by zrovna váš olej na růst vousů měl být v nejspodnější části skříňky do koupelny? Neustupujte. Vaše pánská kosmetika, stejně tak sada na holení vám může být vždy při ruce.

chlapska-koupelna-2

Po oholení si umyjte ruce. Stylová mýdlenka Jack Daniels bude mít jistě ten nejlepší obsah. Foto: Pinterest

chlapska-koupelna-1

Žádné zbytečnosti. Přírodní materiály, tmavé barvy. V koupelně pro muže je méně vždy více. Foto: Pinterest

chlapska-koupelna

Koupelnová dekorace v pánském vzoru! Elegantní a vtipná, žádná žena nemůže nic namítat. Foto: Pinterest

 

Náš tip: Chcete do koupelny originální vlastnoručně vytvořenou dekoraci? Pořiďte si sadu na malování podle čísel, díky které vytvoříte i vy umělecká díla.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.