Vyberte možnost Stránka

Foto obraz uchová krásné vzpomínky navždy

Foto obraz uchová krásné vzpomínky navždy
Rate this post

Určitě máte doma spoustu nádherných fotografií, které vám připomínají některé nezapomenutelné milníky ve vašem životě. Svatba, promoce, narození vašich dětí… Oslava těchto zvláštních okamžiků vyžaduje něco mnohem trvalejšího než Instagramový příspěvek nebo uležení fotky někde v cloudu. Ideálním způsobem, jak zachovat tyto krásné vzpomínky navždy, je nádherný obraz na plátně vytvořený z fotografie. Obraz, který vám bude stále připomínat tyto zvláštní okamžiky, lidi a místa ve vašem životě.

Proč jsou fotografie tištěné na plátně tak oblíbené?

Je to jednoduché – vypadají totiž naprosto dokonale. Navíc pokud si necháte vytvořit foto obraz od profesionálů, jako je například firma Printscreen.cz, vydrží vypadat dokonale opravdu velmi, velmi dlouho. Speciální barevné inkousty, které se při tisku fotografie na plátno používají, totiž obsahují velmi trvanlivé pigmenty, které nezmění barvu ani po mnoha desítkách let. Dobu, po kterou bude obraz vypadat jako nový, ještě můžete prodloužit speciálním vodě odolným lakem, který slouží jako ochrana před UV zářením. Váš obraz tak budou moci obdivovat i vaši prapravnuci po několika generacích.

Ti nejlepší nabízejí vždy něco navíc

Pokud se rozhodnete pro výrobu foto obrazu u firmy Printscreen, setkáte se s vynikající úrovní služeb a s osobním přístupem. Fotografie, které budete chtít vytisknout na plátno, vám zde nejprve upraví ve speciálních grafických programech, aby i po vytištění vypadaly co nejlépe. Okraje fotografie budou upraveny tzv. zrcadlením, a po vytištění bude váš obraz umístěn do speciálního dřevěného rámu, který je ručně vyroben a umožnuje dodatečné napnutí plátna pomocí jezdců v rozích rámu. Nakonec bude váš obraz ošetřen speciálním lakem, který jej ochrání před vlhkostí i UV zářením.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.