Vyberte možnost Stránka

Podívejte se na RVF.eu a pořiďte si levné tuhé palivo do kotle, krbu či kamen

Podívejte se na RVF.eu a pořiďte si levné tuhé palivo do kotle, krbu či kamen
5/5 - (1 vote)

Na našem trhu můžete koupit různé typy tuhých paliv, která odlišuje jejich složení, cena i samotná výhřevnost paliva. Pokud přemýšlíte, čím byste nahradili své stávající tuhé palivo, abyste ušetřili za vytápění, anebo kde byste nakoupili výhodně za levné ceny, zavítejte na webové stránky rvf.eu. Najdete tady různé typy dřeva, dřevěných pelet na topení, dřevěných briket i pytlované uhlí.

To nejlepší pro vaše kamna, kotel i krb

Na internetových stránkách www.rvf.eu najdete jak různé typy paliva, tak zboží na zahradu, dezinfekční prostředky, čistící stroje, potřeby pro auto – moto, jako např. provozní kapaliny a vodu do ostřikovačů.

Nepřehlédněte ani blog, kde najdete spoustu užitečných článků a informací týkajících se jak výběru paliva, tak dalších užitečných oblastí týkajících se domu, zahrady i automobilu.

Pokud se vrátíme k palivu, k nejprodávanějším druhům patří dřevěné pelety Standard, smrkové, které jsou právě teď k dostání za 10 990 Kč na paletě o 1 050 kg. Cena je teď o 17 % nižší, než dříve. Na druhé pomyslné příčce jsou dřevěné pelety Premium Pellets, ENplus A1, které vás přijdou na 11 950 Kč, což je cena snížena o slevu 8 %. Jde o paletu o váze 1 050 kg. Na třetím místě se aktuálně nachází mnohými bohužel zatím neznámé rašelinové brikety PYRO, 400 kg, Big Bag, přičemž paleta o 400 kg vás přijde na 5 990 Kč. I tady je teď nabízena sleva 8 %.

Jestliže chcete zvolit uhlí, pak by vám mohlo vyhovovat Bílinské hnědé uhlí pro automaty, ořech 2 (10 – 25 mm), které se prodává na paletě o váze 1 200 Kč za 10 790 Kč. Aktuálně je toto uhlí v prodeji se slevou 12 %.

Podívejte se na internetové stránky rvf.eu a podívejte se na bohatou nabídku cenově výhodného zboží i mnohé užitečné rady, s nímž vyberte to nejlepší palivo právě pro váš kotel, krb či kamna. Pokud si nejste výběrem jisti, obraťte se na info@rvf.eu. Rádi vám pomohou.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.