Vyberte možnost Stránka

Dovolená v přírodě? Vyzkoušejte závěsný stan!

Dovolená v přírodě? Vyzkoušejte závěsný stan!
Rate this post
!AdSense – before contentPlánujete dovolenou v přírodních podmínkách? Pak vás jistě bude zajímat novinka určená pro pohodlné přenocování v přírodě!

Závěsný stan je revolučním vynálezem, kterou ocení všichni, kteří nocují v přírodě. Doteď byl pobyt v přírodním prostředí spojený  s nepohodlím, kvůli kamenům, blátu, skalám atd. Se závěsným stanem ovšem starosti s nalezením vhodného místa k utáboření se odpadají.

 

Jak “bydlet“ ve vzduchu?

Vynálezce z Velké Británie Alex Shirley-Smith přinesl revoluční zařízení, které zjednoduší pobyt v přírodě. Závěsný stan umožňuje vyhnutí se nepohodlnému terénu, ochrání před zvířaty, jako jsou například hadi nebo jiní nebezpeční tvorové. Stan se prostě jen zavěsí na okolní stromy a příjemné kempování může začít!

Jak se vám závěsný stan líbí?

stan-1 stan-2 stan-3 stan-4 stan-5 stan-6 stan-7 stan-8 stan-9 stan-10 stan-11

Zdroj: tentsile.com

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.