Vyberte možnost Stránka

Kávovary JURA bodují inovativním funkcemi i skvělou kvalitou

Kávovary JURA bodují inovativním funkcemi i skvělou kvalitou

Už na jaře proběhly médii zprávy o tom, kolik peněz firmy ušetřily za kávu, když byli jejich zaměstnanci na nuceném home office – třeba Avast uspořil za dva měsíce skoro milion korun. Prémiová káva zdarma je dnes jedním ze základních benefitů na pracovišti a zaměstnanci ho rádi využívají. Dobrý kávovar tedy potřebuje snad každá firma.

Kávovar do firmy je potřeba vybírat podle nápojů, které umí připravovat, chytrých funkcí, pořizovací ceny i vytíženosti. Švýcarský výrobce JURA z tohoto hlediska myslí na každého zákazníka, v nabídce má kávovary pro malé, středí i velké firmy.

Kávovary JURA s řadou ocenění

Kávovary JURA se vyrábí již od roku 1931 a za tu dobu si získaly silné renomé. Švýcarská kvalita našla oblibu mezi klienty z řad firem i domácností, boduje také na různých světových soutěžích. Pravidelně získává ocenění Red Dot Design Award či Chicago Good Design Award. Při pohledu na výrobky to rychle pochopíte. Každý kávovar JURA je designovým skvostem, vyrábí se v několika barevných provedeních a vypadají opravdu elegantně.

JURA má spoustu vlastních technologií

Nejen design, ale i funkce lákají zákazníky z celého světa. JURA si vyvíjí vlastní technologie, jaké u jiných kávovarů neuvidíte. Za zmínku stojí špičkový vícestupňový mlýnek Aroma G3, impulzní extrakční proces P.E.P, technologie jemné mléčné pěny nebo inteligentní vodní systém I.W.S. Při tom všem si však kávovary JURA zachovávají snadné ovládání.

Na své si přijde malá i velká firma

Švýcarský výrobce JURA má pro každého něco. Pro menší kanceláře se zátěží do 30 káv denně je ideální JURA E8. Pro středně velké podniky (do 50 káv denně) pak JURA WE8, který zvládá připravit 16 různých nápojů. Pochutnáte si třeba i na Flat White jako od profesionálního baristy, a to stiskem jediného tlačítka. Kávovar samozřejmě umožňuje uzamknutí funkcí, zaměstnancům je možné povolit jen některé nápoje a znemožnit jim přístup ke změně nastavení.

Pro velké firmy je skvělý třeba JURA X6. Tento profi kávovar je připraven denně připravit až 200 káv.

A co víc? Švýcarský výrobce JURA má také kávovary pro domácnosti. Na své si tak přijde opravdu každý milovník tohoto lahodného nápoje, ať už upřednostňuje klasické espresso, nebo mléčné capuccino.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.