Vyberte možnost Stránka

Pánské tenisky – lze je nosit se sakem?

Pánské tenisky – lze je nosit se sakem?
Rate this post

Sto lidí, sto chutí, jak se říká. A i v oblékání můžeme najít obrovské rozdíly, ať už se podíváme na šatník nebo botník ženy i muže. My se zaměříme na obuv pánskou, přesně řečeno tenisky. Tahle pohodlná obuv snad nechybí v botníku žádného muže. Díky ní se dá během chviličky obout tak, že se cítíme maximálně komfortně, noha je výborně zpevněna, lze je použít k mnoha příležitostem, do klasického terénu i do mírně náročného terénu, kde nehrozí, že nám noha „ujede“ na kamení nebo povrchu, který vyžaduje trekingovou obuv.

 

K čemu všemu ale můžeme tenisky obouvat? A jaké ponožky zvolit, když je chceme provětrat? Jaké barvy se hodí pro dnešní dobu a co tvar? Mnozí mají doma 10, 15 let staré tenisky, které neměli možnost dostatečně unosit, a tak jsou stále OK. Ale skutečně jsou i po stránce toho, co se nosí?

Decentní, výborně kombinovatelné a slušivé barvy

Již několik let se těší oblibě černé a bílé tenisky. Aktuálně jsou trendy modely s vyšší podrážkou, což je pro mnohé pány žádoucí. O pár centimetrů tak vyrostou, což se líbí většině žen.

Pokud si vyberete bílé nebo černé tenisky, můžete si být jisti, že je lze obout i v případě, že si na sebe oblékáte sako. Je však důležité říci, že by mělo jít o sako ležérní, takové, které se hodí k riflím, lněným kalhotám, bavlněným decentním šortkám a podobně. Ke společenskému saku se hodí jedině v případě, že byste chtěli zaujmout kombinací, jež doslova šokuje.

Pokud budete chtít tenisky nosit i s ležérním sakem, vyplatí se investovat do modelů v barvách jako je temně modrá, šedá, černá, hnědá, jednoduše v takových, v nichž máte koupená daná saka. A tak jako je to u společenské obuvi, i tady si směle obujte vyšší typ ponožek. Do bílých tenisek bílé, do tmavých tmavé.

K saku jsou lepší pánské tenisky jednobarevné nebo s decentní barvou podrážky. Tedy např. v kombinaci černého svršku a černé podrážky, nebo modrého svršku a černé podrážky a podobně. Barevné tenisky, zvláště mnohobarevné, by mohly celkový ráz narušovat.

Z jakého materiálu mají být tenisky zhotoveny?

K saku se určitě více hodí tenisky uzavřené, tedy z materiálů, jež jsou neprodyšnější. Pokud máte doma bohatě děrované tenisky, které skvěle větrají, ale přes materiál je vám téměř vidět nohu, právě jejich opak je k saku ideální. Uzavřené tenisky totiž víc napodobují společenské boty, které se k saku nosí klasicky.

Je výborné, že se dají tenisky nosit v podstatě od jara do podzimu, a ty uzavřené při teplé zimě i během studených měsíců. Pokud zvolíte správně, jde o báječně investované peníze. Bohatý výběr nabízí např. ccc.eu. Nakupovat můžete jak online kdykoli z pohodlí domova, tak v kamenných prodejnách. Výběr je skutečně obrovský, na své si přijdou i ti nejnáročnější. Nechybí zajímavé akce, a tak si boty koupíte o stovky, ne-li tisíce korun levněji.

Vybírat můžete jak z pánských modelů, tak dámských nebo dětských. Pokud znáte délku nohy vaší ženy nebo třeba dcery, můžete jim jako překvapení pořídit pohodlné dámské nebo dívčí bačkory. Nové se teď budou hodit do školky, školy, a mnohým ženám i doma, protože zima se blíží.

Kromě obuvi můžete nakoupit také oblečení, sportovní potřeby, kabelky a doplňky, které se hodí ženám i mužům v každém věku. S kódem HIT navíc aktuálně získáte slevu – 20 %. Nezbývá než se podívat na ccc.eu/cz a projít si kategorie, které vás právě teď zajímají. Při nákupu nad 799 Kč získáte dopravu zdarma. Třeba už koupíte i nějaký vánoční dárek, a tak ji určitě získáte.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.