Vyberte možnost Stránka

Recepty z vepřového masa

Recepty z vepřového masa
Rate this post
!AdSense – before contentVepřové maso se vyznačuje skvělou chutí, které málokterý masožravec odolá. Recepty z vepřového masa jsou nejoblíbenější volbou pro běžné i sváteční jídla. V následujícím článku jsme pro vás připravili nejoblíbenější recept z vepřového masa.

Pár ingrediencí a nějaký ten čas vám stačí k tomu, aby jste vytvořili skvělou vepřovou panenku,  po které budou mít všichni strávníci nejen příjemně plný žaludek, ale blažený výraz na tváři.

Pečená vepřová panenka

Pečení je nejoblíbenější úprava vepřové panenky. Masíčko je pěkně šťavnaté a plné chuti. Víte, jak se pečenou vepřovou panenku připravit? Máme tu pro vás snadný recept, který zvládne každý chlap!

Připravte si

500g vepřové panenky, 250 gramů anglické slaniny, 4 brambory, šlehačku, 2 středí cibuli, olej (olivový nebo slunečnicový), koření (sůl, pepř, bazalku, česnek, tymián)

Panenku očistěte a rozřízněte jí tak, aby jste jí mohli naplnit plátky slaniny. Poté panenku okořeňte, tak aby byla v koření panenka celá obalená.

Brambory očistěte od slupek a nakrájejte na tenčí plátky. Na plátky nakrájejte také oloupanou cibuli.

Plátky brambor spolu s cibulí zamíchejte se zbylým kořením z masa s přilijte dostatečné množství šlehačky.

Směs vyskládejte na dno pekáčku nebo zapékací mísy a na ní položte okořeněnou panenku, kterou na závěr potřete olejem a nakonec lze na vrch přidat poslední plátky anglické slaniny.

Maso pečte na 180 stupňů Celsia po dobu hodiny a půl.

Chutná vám vepřové maso?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.