Vyberte možnost Stránka

Jak vybrat kvalitní odsavač par?

Jak vybrat kvalitní odsavač par?
Rate this post
!AdSense – before contentKvalitní odsavač par musí mít dostatečný výkon a vzduch v místnosti vyměnit minimálně desetkrát za hodinu.

Rozhodně neplatí, čím větší výkon, tím lepší digestoř, jak se odsavači par také říká. Do malé kuchyně je velmi výkonný spotřebič naprosto nevhodný, zbytečné mrhání finančními prostředky a navíc může být i hlučnější. Co se hlučnosti týče, tak se jedná o nezanedbatelný parametr.

Dnešní moderní odsavače par disponují protitukovým filtrem, který zachycuje nejen tukové, ale i mechanické částice a tím zbraňuje zbytečnému zanášení ventilátoru. Při koupi digestoře se zajímáme i o osvětlení. Chcete přece při vaření občas nahlédnout pod pokličku?

 

Odsavače par CATA a EMPIRE – velký výkon a tichý chod

Dnes trh nabízí ohromné množství typů a značek odsavačů par, laik je v té přemíře nabídky naprosto ztracen, a proto je vhodné před samotným nákupem tohoto zařízení se poradit s odborníkem. Náš internetový obchod s tímto sortimentem preferuje značku CATA a EMPIRE – privátní značka společnosti ČEKO IMPORT a.s., která kuchyňské digestoře vyrábí pouze z evropských komponentů s bezkonkurenčním poměrem užitková hodnota/cena.

A podle způsobu fungování odsavače par rozdělujeme na komínové digestoře rohové, ostrůvkové, rustikální a ke zdi, dále digestoře podskříňkové, vestavné a výsuvné.

 

Originální design – odsavače par CATA a EMPIRE

Každý odborník vám poradí, že při výběru odsavače par je velmi důležité sledovat technické parametry – sací výkon a hlučnost. Nikdy neplatí úměra, že větší sací výkon znamená lepší odsávání. A co se hlučnosti týče, tak by odsavače par neměly překročit hodnotu 49 decibelů. Trh nabízí dvě varianty odsavače par – odtahovou a recirkulační. Pokud nemáte problém odtahové potrubí vyvést z bytu ven, je tato varianta vhodnější, v jiném případě musíte zvolit recirkulaci.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.