Vyberte možnost Stránka

Vyzrajte na vysoké výdaje za topení!

Vyzrajte na vysoké výdaje za topení!
Rate this post
!AdSense – before contentV našich zeměpisných šířkách se zpravidla nenajde domácnost, kde by nebylo třeba topit. Vytápění je nutnost, před kterou neutečete.

Můžete si však vybrat, jak budete vytápění realizovat. Máte nyní plynový kotel a vždy se děsíte účtu za plyn? Chcete na vytápění nějakou tu korunu ušetřit? Praktickým řešením, které vám skutečně reálně pomůže snížit náklady na vytápění, je topidlo na tuhá paliva. Nejčastěji se používají krbová kamna především díky svým skladným rozměrům.

Krbová kamna – praktická volba

Krbová kamna spalují dřevěná polena i brikety a produkují velmi příjemné teplo, které se šíří interiérem a přispívá k vytvoření zcela originální atmosféry pohody a harmonie. Krbová kamna si můžete pořídit v nepřeberném množství provedení, tvarů i velikostí, vybírejte kachlová krbová kamna, která jsou vylepšena obložením speciálními akumulačními kachli, které dovedou absorbovat velké množství vyvinutého tepla a uvolňovat je postupně do prostoru, dále jsou k dispozici litinová kamna rozmanitých tvarů a velikostí a samozřejmě také moderní ocelová krbová kamna, stačí si vybrat styl, v jakém budete chtít kamna vybrat.

Když máte v interiéru víc místa

Větším zdrojem tepla jsou krby klasické, moderní krby zabudované ve zdi a ultra moderní 3D krby, které vytváří speciální dekorativní prvky v interiéru vedle své praktické funkce. Krby jsou složeny z krbové vložky a krbové obestavby, které dohromady vytváří skvěle fungující systém vytápění, stačí je vhodně nakombinovat a budete mít doma po celou zimu příjemně teplo.

Když spalujeme palivo, je třeba také někam odvést vzniklé spaliny, k tomu slouží kouřovody, které se napojují na jedné straně na krbovou vložku či krbová kamna a ústí do komínu. Chcete-li mít takový komín, který nepoškodí ani kyselé kondenzáty vzniklé spalováním tuhých paliv, pořiďte si vysoce kvalitní a odolný nerezový komín.

Abyste měli zařizování otopné soustavy maximálně zjednodušeno, vše, co budete potřebovat pro její zbudování, najdete v internetovém obchodu Krby-stavba.cz. Tak neváhejte a pořiďte si systém vytápění, se kterým ušetříte.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.