Vyberte možnost Stránka

Impregnace na textil díky nanotechnologii mění pravidla – Zjistěte, o co jde!

Impregnace na textil díky nanotechnologii mění pravidla – Zjistěte, o co jde!
Rate this post
!AdSense – before contentCo to je nanotechnologie? Jaké je její využití v běžném životě? V našem článku najdete odpovědi, které vám už tak dlouho vrtají v hlavě!

Nanotechnologie je pojem, který označuje oblast vědy, která se zaměřuje na vznik jedinečných látek – materiálů, a to na základě manipulace s atomy. Nové materiály mají specifické vlastnosti, které usnadní vaší každodenní snahu o čistotu doma i kdekoliv jinde.

 

Obsah článku

Dokonalá čistota a nejen to!

Využití nanotechnologie se stále zkoumá a vyvíjí. V budoucnosti se můžeme těšit na různorodé možnosti užití, ovšem již dnes nám tato oblast dává mnoho. V současné době je nejvíce této oblasti využívá pro impregnaci povrchů, které jsou po aplikaci chráněné před nečistotami a vlastně se dokáží i čistit sami!

 

Fungování vám přiblíží efekt lotosového květu

Dokonalé fungování přírody inspirovalo v minulosti a je tomu i tak nadále. Mnohé velké objevy měly a mají svůj původ v přírodě. Stejně tomu tak je i u nanotechnologie, která vznikla na základě inspirace růstu lotosového květu. Tato rostlina vyrůstá v bahnitém prostředí, přesto je však stále dokonale čistá. Jak je to možné? Vědci zjistili, že povrch lotosového květu je opatřený drobnými hrbolky, které zajišťují samočištění a stejný princip ochrany před nečistotami byl použit i při vývoji nanotechnologie.

detail povrchu lotosového květu

Efekt lotosového květu v nano impregraci vám zajistí usnadnění čištění a údržby tam, kde to nejvíce potřebujete! Ochrana před vlhkostí, nečistotami i samočistící efekt, tyto vlastnosti si zamilujete!

 

Pomocník nejen do domácnosti

Dlouholetý výzkum podpořil vznik materiálů, které se svými vlastnostmi podobají lotosovému květu. Díky tomu tak přichází revoluce v úklidu a čištění. Všechno potřebné tak můžete nejen dokonale vyčistit, ale také před špínou a nečistotami uchránit. Věci, které dříve vyžadovaly vaší pravidelnou údržbu se budou díky nano impregnaci udržovat stále čisté.

Jemná a ultra tenká sklovitá vrstva zabraňuje navlhnutí, ušpinění, vzniku vodního kamene či vzniku mastných skvrn. To však není vše, zjistěte, jaký je nanotechnologie pomocník!

 

Vše, na co si jen vzpomenete!

Jakýkoliv povrch může být chráněn! ‘’Obyčejné’’ textilní materiály, ale také kůže, keramika, beton, dřevo, kamen, sklo nebo dokonce nerezové plochy. Nano impregnaci si můžete zakoupit v podobě různých přípravků.

 

Nenechte se napálit mylným označením NANO!

Nanotechnologie je zcela unikátní, proto je třeba při koupi nano impregnace dávat pozor na to, zda se vybraný výrobek jen jako nano netváří. V mnoha případech totiž jde pouze o napodobeninu, jejíž fungování je založené na použití silikonu, oleje teflonu, či akrylu a v takovém případě se je ochrana krátkodobá a nedostatečná. Skutečná nano impregnace od společnosti NanoConcept je ochranou dlouhodobou a skutečně fungující.

Máte s nano přípravky zkušenosti?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.