Vyberte možnost Stránka

Tomáš Linger vám na zakázku ušije kožené pouzdro pro iPhone

Tomáš Linger vám na zakázku ušije kožené pouzdro pro iPhone
Rate this post
!AdSense – before contentMáte iPhone a chráníte jej jako oko v hlavě? Investice do něj jistě nebyla malá, i proto je třeba pořídit pouzdro, jenž bude fungovat jako ochrana a stylový doplněk.

Naše země se v posledních letech stala cílem importovaného zboží odkudsi z Tramtárie. Čína, Turecko, Polsko dováží oblečení, nábytek i doplňky. Kvalita jde v takovém případě stranou, tradiční materiály jsou nahrazeny levnějšími, namísto dřeva překližka, kůži zas vyměnila koženka. Naštěstí jsou však stále ještě řemeslníci, kteří se nepodřídili nabídce obchodních řetězů a vyrábí své produkty ručně, podle původních postupů.

Mezi takové patří i Tomáš Linger, jenž jako jeden z mála vyrábí kožené peněženky, obaly i pouzdra. Svou práci dělá rád a poctivě, zaměřuje se na kvalitu, jenž není běžně dostupná, díky tomu tak lehce konkuruje laciné produkci Číny.

Kožené pouzdro na iPhone na zakázku

Luxusní a dokonalá v každém detailu, taková jsou pouzdra Tomas Linger®. Každý kousek, který vzejde z jeho dílny je unikátní a vyrobený ručně bez použití jakéhokoliv stroje. To zajišťuje naprostou preciznost i vysokou kvalitu a odolnost jednotlivých stehů.

Celé pouzdro je šité jednou nití ručním stehem, jde o techniku v podstatě nesmrtelnou, protože ruční steh se při poškození nepáře, jako tomu je u strojové výroby. O pravdivosti vypovídá i fakt, že na pouzdra poskytuje Tomáš Linger doživotní záruku!

iPhone 6 pouzdro z kůže luxusní

Stylové kožené pouzdro pro iPhone 6 z hnědé kůže, která na okrajích přechází do tmavé hnědé. Speciální způsob barvení dává možnost vyniknout plastičnosti stehu a barvě šití. Tomas Linger®

Pouzdro s duší

Každé zakázce i každému pouzdru věnuje Tomáš Linger speciální péči a potřebný čas. Luxusní ručně šité pouzdro může být vyrobené v libovolném designu i barvě. Vašim nápadům se meze nekladou. Kůže je barvená ručně ve třech vrstvách, které jsou lakovány a následně vybroušeny do finálního vzhledu.

Pouzdro pro iPhone je vysoce pevné nejen díky použití silné hovězí kůže, rovněž i kvůli ručnímu stahování nití.Vyberte si barvu kůže, styl zpracování i provedení šití – nechte si vyrobit pouzdro na zakázku.

Černé pouzdro s jemným zeleným šitím je skutečně luxusní kousek, cena 1 200 Kč, Tomas Linger®
Zažijte ten pocit držet v ruce pouzdro vyrobené ručně vám na míru, tomu se nic nevyrovná!

 

Všechny produkty a možnost objednání nejen pouzdra najdete na stránkách tomaslinger.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.