Vyberte možnost Stránka

Pánské kožené rukavice – Jak na ně?

Pánské kožené rukavice – Jak na ně?
Rate this post
!AdSense – before contentStále chladnější rána vedou k zamyšlení, zda není čas pořídit pánské kožené rukavice? Zjistěte, jak pořídit kvalitu, která vám padne jako ulitá!

Mají-li kožené rukavice být dobře vypadajícím doplňkem, je třeba, aby na rukou dobře seděly.

Správná velikost kožených rukavic je klíčová

Jak nejrychleji zjistit, jakou máte velikost? Ideálně si krejčovským metrem změřte obvod své dominantní (např. praváci pravou ruku) ruky kolem kloubů prstů.

Tip redakce: Při měření velkosti své ruky mějte prsty mírně pokrčené, aby byly klouby vyklenuté. Pak už snadno pomocí velikostní tabulky ve vybraném obchodu najdete svou velikost udávanou v cm nebo coulech.

Kromě velikosti rukavic je třeba řešit jejich materiál

Pánské kožené rukavice by měly být odolné, hřejivé a tyto vlastnosti by si měly udržet po několik chladných sezón. Odolná kozina nebo luxusnější jelenice jsou tedy jasnou volbou. Levnější kožené rukavice pak mohou být ušité z klasické vepřovice.

panske-kozene-rukavice-01

Pokud si kožené rukavice dobře vyberete, mohou vám sloužit dlouhou dobu. Foto: Pinterest

Věděli jste, že: Československá republika byla vyhlášenou, co se výroby kožených rukavic týkalo. V době vlády komunismu ovšem tento věhlas zmizel. I tak má toto řemeslo u nás dlouhou tradici a pánské kožené rukavice by tak neměly chybět v žádném pánském šatníku. Co naplat, že si pořídíte model, který není český…

Životnost je dána vaší péčí

Ať už si pořídíte kožené boty, koženou pánskou tašku, nebo právě kožené pánské rukavice, věřte, že jde o dlouhodobou investici. Abyste maximalizovali životnost kůže, platí několik zásad.

  • První je opatrné oblékání.
  • Kožený výrobek se snažte držet dál od vody. Navlhnutí nedělá dobrotu, ale při pečlivém vysušení v pokojové teplotě by mělo být vše v pořádku.
  • Také používejte speciální ošetřující přípravky na kůži. Jednou za sezónu se toto pravidlo dá splnit.

panske-kozene-rukavice-02

Hledáte stylový doplněk svého podzimního a zimního outfitu? Kožené rukavice jsou skvělou volbou. Foto: Pinterest

Čtěte také: Jak nosit a kombinovat pánské rukavice?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.