Vyberte možnost Stránka

Bezpečná půjčka existuje. Získáte ji i s pojištěním

Bezpečná půjčka existuje. Získáte ji i s pojištěním
Rate this post

 

Zařídit si úvěr je dnes stejně jednoduché jako koupit dva rohlíky. Nepotřebujete nic složitě dokládat, půjčka na OP vám zaručí peníze na účtu třeba už do 15 minut. Nejedna rychlá půjčka je navíc dostupná za velmi dobrou cenu. A právě tohle je vlastně problém. Jelikož je sjednání půjčky tak snadné, lidé o ní příliš nepřemýšlí.

Nikdy nevíte, co se v době splácení úvěru stane

Bezpečná půjčka je taková, kterou si dobře propočítáte. Měli byste si spočítat, jaké jsou vaše měsíční výdaje a zda budete schopni ji splácet. I pokud budou vaše výpočty příznivé, pořád existuje šance, že se něco zvrtne. Objeví se nějaký nečekaný výdaj, přijdete o práci. Co dělat v takovém případě?

Přesně pro tyto případy je skvělým řešením pojištěná půjčka. Ať už onemocníte, ztratíte zaměstnání, nebo vás potká jiná nečekaná situace, nedostanete se do úzkých.

Pojištěná půjčka se všemi dalšími výhodami

Součástí splátky je už i pojištění, nemusíte ho tedy řešit nijak zvlášť. Svůj balíček pojištění si zvolíte sami. Od toho, co vše obsahuje, se samozřejmě odvíjí i jeho cena. Pojištěná půjčka lze sjednat také jako půjčka po telefonu a nabídne vám až 150 000 korun. Na cokoliv. Účel využití peněz nikdo nezkoumá.

Tato půjčka s podpisem na dálku je velmi flexibilní, i pojištění je dobrovolné. Je to však právě možnost pojištění, proč ji lidé mezi všemi dostupnými úvěry na trhu volí tak často. Mezi další výhody patří možnost odložení splátek zdarma a oznámení pojistné události online.

Samozřejmě je vždy lepší, když zvládáte žít bez úvěrů. Pokud ho ale potřebujete, pojištěná půjčka je sázkou na jistotu, která vás nepřivede do finančních potíží.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.