Vyberte stránku

Nenechte si ujít šanci získat titul MBA z akreditované univerzity

Nenechte si ujít šanci získat titul MBA z akreditované univerzity
Nenechte si ujít šanci získat titul MBA z akreditované univerzity
Hodnocení

Toužíte se posunout v kariérním žebříčku zase o pár příček výše? Získat lepší plat? Vylepšit své dovednosti a odborné znalosti? Pak jste možná už slyšeli o titulu MBA, který je určený všem zájemcům zastávajícím pozici v oblasti managementu. Vystudovat ho můžete i vy!

Je-li vaší oblastí zájmu realitní trh, development či cestovní ruch, nejspíš by vás zaujala nabídka Central Bohemia University. Ta se totiž, na rozdíl od jiných škol nabízejících studium MBA, specializuje čistě na reality, development a cestovní ruch.

Má to své výhody – nemusíte studovat žádné obecné moduly, zabýváte se skutečně jenom tím, co využijete.

Akreditované MBA programy se špičkovými lektory

Všechny MBA programy na CBU jsou akreditované a vyučují je specializovaní lektoři, profesionálové ve svém oboru. Pro absolvování každého z programů je potřeba projít 12 tematických seminářů, což odpovídá roku studia. Výuka probíhá vždy o víkendech, takže se nemusíte bát, že byste nestíhali práci nebo starost o rodinu. Zvládnout se dá všechno. Ke každému kurzu je navíc v ceně možné absolvovat další přednášky, nic dalšího už ale nedoplácíte.

pexels-photo-429248

Profesní růst i nové známosti

Proč se vůbec do studia MBA pustit? Získáte nové znalosti, které mají uplatnění v praxi. Programy MBA Executive, MBA v cestovním ruchu a pohostinství i MBA pro realitní trh a development jsou sestavené tak, aby si studenti odnášeli především praktické dovednosti, nikoliv nazpaměť naučené texty.

mba

Většina firem pak dokáže ocenit, že se někdo ve volném čase vzdělával a má snahu na sobě pracovat.

Absolventi titulu MBA zpravidla získají lepší uplatnění, nebo se jim aspoň zvýší plat. Pochvalují si také nové známosti. Během studia MBA se setkají s mnohými zajímavými lidmi ze svého oboru jak v řadách spolužáků, tak lektorů. Chcete-li zlepšit své profesní vzdělání, titul MBA je rozhodně dobrou cestou.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz