Vyberte možnost Stránka

Nenechte si ujít šanci získat titul MBA z akreditované univerzity

Nenechte si ujít šanci získat titul MBA z akreditované univerzity
Rate this post
!AdSense – before contentToužíte se posunout v kariérním žebříčku zase o pár příček výše? Získat lepší plat? Vylepšit své dovednosti a odborné znalosti? Pak jste možná už slyšeli o titulu MBA, který je určený všem zájemcům zastávajícím pozici v oblasti managementu. Vystudovat ho můžete i vy!

Je-li vaší oblastí zájmu realitní trh, development či cestovní ruch, nejspíš by vás zaujala nabídka Central Bohemia University. Ta se totiž, na rozdíl od jiných škol nabízejících studium MBA, specializuje čistě na reality, development a cestovní ruch.

Má to své výhody – nemusíte studovat žádné obecné moduly, zabýváte se skutečně jenom tím, co využijete.

Akreditované MBA programy se špičkovými lektory

Všechny MBA programy na CBU jsou akreditované a vyučují je specializovaní lektoři, profesionálové ve svém oboru. Pro absolvování každého z programů je potřeba projít 12 tematických seminářů, což odpovídá roku studia. Výuka probíhá vždy o víkendech, takže se nemusíte bát, že byste nestíhali práci nebo starost o rodinu. Zvládnout se dá všechno. Ke každému kurzu je navíc v ceně možné absolvovat další přednášky, nic dalšího už ale nedoplácíte.

pexels-photo-429248

Profesní růst i nové známosti

Proč se vůbec do studia MBA pustit? Získáte nové znalosti, které mají uplatnění v praxi. Programy MBA Executive, MBA v cestovním ruchu a pohostinství i MBA pro realitní trh a development jsou sestavené tak, aby si studenti odnášeli především praktické dovednosti, nikoliv nazpaměť naučené texty.

mba

Většina firem pak dokáže ocenit, že se někdo ve volném čase vzdělával a má snahu na sobě pracovat.

Absolventi titulu MBA zpravidla získají lepší uplatnění, nebo se jim aspoň zvýší plat. Pochvalují si také nové známosti. Během studia MBA se setkají s mnohými zajímavými lidmi ze svého oboru jak v řadách spolužáků, tak lektorů. Chcete-li zlepšit své profesní vzdělání, titul MBA je rozhodně dobrou cestou.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.