Vyberte stránku

Kupte si ready made sro a ušetřete čas v začátcích podnikání

Kupte si ready made sro a ušetřete čas v začátcích podnikání

Dostali jste skvělý nápad, jste plní energie a těšíte se, až ho zrealizujete? Možná už jste zjišťovali, jaké všechny formality musíte zařídit, než začnete samostatně podnikat. Trvají docela dlouho a dokážou vám sebrat všechno počáteční nadšení.

Naštěstí ale nemusíte čekat. Když si pořídíte ready made sro, vyhnete se tomu dlouhému obíhání úřadů a začnete podnikat za pár dnů.

Co jsou ready made společnosti?

Jedná se o firmy, které byly založeny k tomu, aby si je někdo mohl koupit. Založení firmy totiž trvá podstatně déle než její přepis na nového majitele. Některé společnosti si na tom založily byznys a nabízí založené firmy na prodej, kolikrát i s veškerým servisem, jako je poskytnutí sídla nebo účetnictví.

Ve skrze na tom není vůbec nic špatného, opravdu ušetříte čas, a ještě se zbavíte starostí. Protože kdo zakládá firmu poprvé, ten si musí nejdřív sám zjistit, co všechno je jeho povinností udělat.

Hlavně se nenechte napálit

Přece jen tu ovšem číhá jedno riziko. Některé firmy přeprodávají jako ready made společnosti takové společnosti, pod jejichž jménem už někdo podnikal. V takovém případě se vystavujete riziku, že firma nemá zrovna moc dobrou historii či pověst mezi lidmi, nebo že má dokonce dluhy. Od takových nabídek tedy ruce pryč!

Platí to, co vždy – spolehněte se na osvědčené profesionály

Nikdy tedy nekupujte ready made společnosti od podezřelých firem, spolehněte se raději na léty ověřené odborníky. K těm patří například Incorporated, kteří se specializují na prodej sro. Nabízí prodej sro plátce DPH i neplátce, přidávají k tomu i jiné formy společností. Můžete si koupit třeba firmu z USA nebo Maďarska.

Incorporated má největší nabídku sro a poskytuje i výše zmíněné doplňkové služby. Na jednom místě si zařídíte rovnou virtuální sídlo, účetnictví apod. Ve finále tedy ušetříte čas dvojnásobně.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.