Vyberte možnost Stránka

Moderní muž nedá bez vizitky ani ránu! Víte, jak vypadá perfektní vizitka?

Moderní muž nedá bez vizitky ani ránu! Víte, jak vypadá perfektní vizitka?
Rate this post
!AdSense – before contentV módě stejně tak i v byznysu platí, že malé věci a detaily mají velký význam. Příkladem může být nejen ozdoba v klopě saka, ale i taková vizitka.

Zjistěte, proč se vyplatí mít vizitky vždy s sebou!

Vizitky jsou v dnešní době nepostradatelným nástrojem sebeprezentace a firemní propagace.

Pomocí malé kartičky můžete získat mnoho! Spojit se novými obchodními partnery, oslovit nové zákazníky, získat cenné kontakty a navýšit svůj náskok před konkurencí.

Už chápete význam vizitek? Bez nich byste neměli udělat ani krok!

V případě, že chcete kvalitní a přitom cenově výhodné řešení, máme pro vás pecka tip!

Vizitka, která vám otevře dveře a pozve ty správné lidi dál

Nic nezamrzí víc než, když člověk nechá tisknout kupu vizitek a ta kupa pak končí v lepším případě zastrčená v té nejposlednější kapsičce peněženky, nebo v horším v odpadkovém koši za rohem.

Jaký je tedy recept na úspěšnou sebeprezentaci/vizitku

Důležité je zajímavé grafické zpracování, specializované firmy a stejně tak internet nabízí nesmírně bohatou sbírku předloh, které budou pasovat přesně na vaši osobnost, zaměření a styl práce.

Design upoutá, ale hlavní roli musí mít vaše kontaktní údaje! Nemá smysl, aby důležité informace byly snadno přehlédnutelné. Vizitky tisknete právě proto, abyste rozdali kontakt na sebe těm, kteří o to stojí, nebo je vy chcete pro spolupráci získat.

Při tvorbě vizitky se snažte o důslednost, pečlivě promyslete koncept do poslední maličkosti. Věřte, že se vám snaha vrátí v podobě nových zákazníků a partnerů. 

Kdo vás dovede k perfektní vizitce?

Chcete elegantní vizitky za bezva cenu? Zkuste službu Printuj, jenž vám pomůže s rychlou a intuitivní tvorbou vizitky online. Na výběr tu máte předem připravené šablony, stačí tak vybrat správný motiv, doplnit si své kontaktní údaje a máte-li vlastní grafické návrhy loga či fotografie, jen je do systému nahrajete.

pak už si jen vyberete druh papíru, zvolíte jednostranný či oboustranný tisk a naklikáte další možnosti např. laminaci pro luxusnější vzhled vizitky. Pak už jen zadáte rozměry, počet kusů a objednáte tisk vizitek online.

Vizitky máte do 24 hodin hotové!

K vizitkám se hodí další tiskoviny

Na webu Printuj.cz si pak můžete vytisknout i další firemní tiskoviny – propagační letáčky, poznámkové bloky, obálky. Do jednotného designu pak můžete ladit veškeré reklamní předměty a razítka, s nimiž zapůsobíte na každého!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.