Vyberte možnost Stránka

Dresy Xfer představují technologické novinky – Oblečte svůj tým do toho nejlepšího!

Dresy Xfer představují technologické novinky – Oblečte svůj tým do toho nejlepšího!
Rate this post
!AdSense – before contentTeplo láká všechny sportovní týmy z uzavřených hal a tělocvičen ven, je tedy ideální čas na to, aby jsme si představili horké technologické novinky sportovních dresů Xfer.

To, že se textilní průmysl výrazně mění a prolíná s technologiemi, už vnímáme poměrně dlouhou dobu, ale jsou možná věci, které jste o moderních sportovních dresech nevěděli.

Zjistěte, co vás čeká po oblečení kvalitních dresů Xfer!

Máte svůj tým a v létě vás čeká pár důležitých zápasů? Pokud chcete letos vyhrávat a působit jako profesionální sportovci, je třeba nejen tvrdých tréninků, propojení celého týmu docílíte novými dresy v jednotném designu.

Pro váš skvělý tým!

Co je pro tým nejdůležitější? Výhry! Těch docílíte tréninkem, ale i oblečením, ve kterém se každý člen bude cítit jako doma. Rychlost, přesnost, síla, týmový duch, to vše může sportovní dres ovlivnit.

Oblečte sportovní dresy, které každého člena, a tedy i celý tým dobijí energií, umocní touhu vyhrát a nabídnou maximální soustředění na výkon. 

dres-xfer (1)

Vlastnosti dresů vás dovedou k vytouženému vítězství

Každého sportovce bez výjimky obtěžují při pohybu nejrůznější problémy. Moderní materiály došly v rámci technologického pokroku až hezky daleko,  a tak si sportovci mohou oddychnout od nepříjemného potu, zápachu či celkového nepohodlí při pohybu.

Pakliže se vrátíme k dresům značky Xfer, zjistíme, že v nabídce jsou modely ušité z opravdu kvalitních tkanin. Dlouhá životnost dresu však není jedinou výhodou. Rychleschnoucí materiály zajistí, že během zápasu se budete cítit stále čerství. Látka je hodně prodyšná, tudíž rychle schne a udržuje tělesnou teplotu na optimální hranici.

Ani zima ani horko už vás během zápasu obtěžovat nebude. 

dresy-xfer-001

Sportovní souprava je i v tom nejmenším detailu vyladěná tak, aby v ní váš tým mohl podat ten nejlepší výkon. Speciální vlákno použité na dresy odvádí pot mnohem lépe a rovněž schne rychleji. Foto: Xfer.cz

Na první pohled jiné

Chcete se na hřišti skvěle orientovat a vždy vědět, kde jsou vaši spoluhráči? Lehké a vysoce prodyšné dresy od Xfer si můžete vybrat v mnoha barevných kombinacích a navíc je tu možnost vyšití loga, sponzora, jmen a čísel.

Profesionálně vypadající pánské sportovní dresy vás dostanou do popředí zájmu fanoušků i potencionálních sponzorů.

dres-xfer-105

Sportovní dres by měl podporovat a zlepšit vaši hru. Buďte na hřišti přímočaří a jděte si za svým. Foto: Xfer.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.