Vyberte možnost Stránka

Pánské doplňky – Jaký mají význam a proč je pořizovat jen v té nejvyšší kvalitě?

Pánské doplňky – Jaký mají význam a proč je pořizovat jen v té nejvyšší kvalitě?
Rate this post
!AdSense – before contentPořizujete si pánské doplňky jen jako doplněk vašeho outfitu? Chyba! Prozradíme vám skutečný význam pánských doplňků a přidáme doporučení i na jejich nejvyšší kvalitu!

Jaký mají doplňky pro muže skutečný význam?

Zdá se, že slovo doplněk vyšel ze své vlastnosti doplňovat pánský outfit. Ovšem skutečný význam kravat, kapesníčků, náramků nebo pánských tašek je někde jinde.

Slovo doplňky naznačuje, že pouze doplňují outfit. Opak je pravdou. Pánské doplňky pomohou dotvořit vaší image a dají vzniknout originalitě.

stylove-doplnky-pro-muze-01

Správné pánské doplňky musejí splňovat hned několik věcí a aspektů najednou. Foto: Pinterest

Versatilní doplňky pro muže – které to jsou?

Versatilita je druhou důležitou vlastností. Vybraný doplněk by měl být nositelný přinejmenším k polovině vašeho šatníku a botníku. Čím více je doplněk hodící se, tím více jej využijete. Vybírejte tedy tak, aby byly doplňky (nová časomíra, opasek či náramek) vhodné pro různé oblečení a s nimi spojené události.

stylove-doplnky-pro-muze-03

Luxusní doplňky pro muže – Musí být nositelné k širokému spektru outfitů. Foto: Pinterest

Kvalita doplňků je stále to nejpodstatnější!

Na prvním místě by vždy měla stát kvalita. Jistě, že v nabídce obchodů najdete třeba kravaty, které jsou velmi kvalitní, ale také velmi drahé. Ovšem zvolíte-li levnější verzi, budete za půl roku řešit reklamace. Oproti tomu takové dobře ušité látkové doplňky pro muže vám při správné péči vydrží celá léta. Ale tak je to v podstatě se vším.

stylove-doplnky-pro-muze-02

Ruku v ruce s kvalitou jde i nadčasový design, nemusíte mít tak strach, že vyjdete z módy. Foto: Pinterest

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.