Vyberte možnost Stránka

Nassfeld – Dovolená v rakouském ráji, bydlení jako doma!

Nassfeld – Dovolená v rakouském ráji, bydlení jako doma!
Rate this post
!AdSense – before contentChcete si užít poslední dny letního volna? Hledáte už místo pro svou zimní dovolenou? Rakouské středisko Nassfeld je krajem, který se vyplatí navštívit v každém ročním období!

Nassfeld – rakouský ráj to napohled!

Vyrazte objevovat místní krásy, v létě čekají na milovníky turistiky a cyklistiky upravené stezky, jezera s křišťálově čistou vodou (vhodné na koupání). V zimě si pak můžete užít téměř 100 km sjezdovek a 30 moderních lanovek. Bohatá sněhová nadílka zaručena – přírodní i ta umělá. Lyžaři začátečníci i pokročilý uvítají rozmanitost sjezdovek, prudké i mírné svahy jsou pravidelně na špici žebříčku nejlépe hodnocených destinací. Což však neznamená, že zde necháte “majlant“, na veškeré horské aktivity můžete získat slevu v podobě zlevněných skipasů.

Dovolenkářům v Nassfeldu sluníčko přeje, svítí zde po většinu celého roku.

Doporučuji strávit zde delší dobu

Když už do rakouského Nassfeldu vyrazíte, naplánujte si pobyt na delší dobu. Opravdu! Každý den si 100% užijete, a díky českému pronajímateli BookNassfeld.cz si můžete “zabukovat“ jeden z 21 moderních apartmánů (pro dva i početnou skupinu o 8 osobách).

Tip redakce: Razíte-li do jižního Rakouska ve velké grupě, můžete na apartmány Nassfeld získat cenové zvýhodnění. 

ubytovani-rakousko

Ubytování Nassfeld nabízí takové to domácí pohodlí a v jeho okolí najdete skvělou rakouskou kuchyni. Foto: booknassfeld.cz

Všechny nabízené pokoje jsou cca 300 m od lyžařských sjezdovek a k dispozici je i půjčení všeho sportovního vybavení, popř. vozíků pro děti. Po náročné horské “dřině“ pak rádi využijete služeb SaunaHaus s kuchyňkou a společnou odpočívárnou (lze pronajmout jen pro sebe). Relaxační procedury jsou rozšířené o různé typy uvolňujících a rehabilitačních masáží.

A kdyby vám něco k úplné spokojenosti chybělo? Stačí se zeptat všudepřítomného českého personálu

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.