Vyberte možnost Stránka

Bazalkové pesto – Perfektní k dochucení nejen těstovin!

Bazalkové pesto – Perfektní k dochucení nejen těstovin!
Rate this post
!AdSense – before contentK létu neodmyslitelně patří lehká a rychlá jídla, mezi které patří recepty z těstovin. Pokud už nevíte, jak jinak těstoviny připravit, zkuste je dochutit bazalkovým pestem!

Ukážeme vám, jak snadná jeho příprava je!

Bazalkové pesto patří k oblíbeným formám dochucení těstovin. Vyzkoušejte tuto svěží chuť i vy!

Bazalkové pesto

Budete potřebovat: 2 hrsti čerstvým bazalkových listů, 1 větší stroužek česneku, olivový olej, sůl, 1 hrst strouhaného parmazánu

Příprava je skutečně rychlá a snadná!

1. Omyté bazalkové listy dejte o mixéru, přidejte nahrubo pokrájený oloupaný česnek, přilijte zhruba 4 lžíce olivového oleje a vše spolu promixujte do hladké konzistence.

2. Do rozmixované směsi přimíchejte nastrouhaný parmazán.

3. Bazalkové pesto můžete použít k dochucení uvařených těstovin nebo si jej uschovat do uzavíratelné sklenice do chladu na jindy.

Přejeme dobrou chuť!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.