Vyberte možnost Stránka

Máte mlsný jazýček? Pan Alfréd vás naučí pít jen vybrané pálenky

Máte mlsný jazýček? Pan Alfréd vás naučí pít jen vybrané pálenky
Rate this post
!AdSense – before content



Každý chlap někdy zažije situaci, kterou potřebuje spláchnout panákem kvalitního alkoholu. Může jít o nemilé překvapení, ale i těch šťastných momentů je dost a dost. Když taková chvíle potřeby, něčeho se napít, přijde, je nutné mít po ruce ten správný alkohol.

A který to je?

Protože alkoholický drink musí umět spláchnout pachuť nepříjemného a povzbudit chuť štěstí, je jasnou volbou vybraná pálenka.

A Pan Alfréd je tu od toho, aby vám nabídl jen to nejlepší od ověřených značek, lokálních mistrů a místních palíren. Zkrátka půjde o alkohol, jenž se pro vás stane lékem, na to špatné a parťákem na to dobré.

Pojďme po boku Pana Alfréda prozkoumat vybrané ovocné pálenky.

Čistá slivovice

Sudličkova Slivovice je notoricky známá, čistá pálenka, kterou jednoduše poznáte už podle charakteristické vůně. Že jde o nejoblíbenější pálenku dokazuje i lidové pojmenování slivovice národním nápojem.

Pálenka se vyrábí se z vyzrálých švestek, které jsou nejdůležitější surovinou. Proto je právě na jejich sklizeň a výběr kladen ten největší důraz.

A výsledek stojí za to!

Sudličkova Slivovice se 160 tradicí je na chuť jemná a středně aromatická – svádí k dalšímu ochutnání.

Rodinný klenot z hrušek

Rádi máte ve sklence něco, co voní po ovoci? Nechte se ohromit svěží a tak neodolatelnou vůní hrušek. Sudličkova Hruškovice bude vaším rodinným klenotem. Pálenka je vybranou společnicí pro vaše oslavy, sváteční příležitosti a výjimečné životní chvíle.

Mějte ji po ruce!

Sudličkova hruškovice se vyrábí z pečlivě vybraných a velmi vyzrálých hrušek. Jejich přítomnost je v pálence nepopiratelná.

pan-alfred-01

Jsou v životě muže momenty, které se hodí zapít jen dobrou českou pálenkou! Foto: PanAlfred.cz

Zlaté meruňkové bohatství

Občas je váš jazýček mlsný a chce něco extra speciálního? Sudličkova Staročeská Meruňkovice je jemným, zlatým bohatstvím, které vám připomene, že jemnost není na škodu, že jemné, může být silné, a že to nejlepší vás nemusí položit na záda.

Meruňkovice se vyrábí z těch nejlepších odrůd meruněk z Velkopavlovických sadů. Tento ovocný destilát se skvěle hodí jako aperitiv.

Čtěte také: Jak předejít kocovině?

Cesta za tím nejlepším nikdy nekončí! Hledejte, poznávejte a nakupujte ovocné destiláty, alkoholizované mošty a likéry od Pana Alfréda. 

!AdSense – after content



O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!






Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.