Vyberte možnost Stránka

Sexuální turistika stále láká! Víte, jaká jsou její rizika?

Sexuální turistika stále láká! Víte, jaká jsou její rizika?
Rate this post
!AdSense – before contentPod pojmem dovolená si většina lidí představí opalování, koupání v moři, pohoda na pláži… Pro jiné to ovšem může znamenat ponechání zábran doma a povyražení za mnohačetným sexuálním uspokojením.

Obliba sexuální turistiky již několik let neopadá, naopak spíše roste! Každoročně vyráží do zahraničních destinací s plánem sexu tisíce lidí! Pokud patříte mezi ně, pak je na místě nepropadnout sexuálním touhám bez rozmyslu!

 

Sexuální turistika se týká jen mužů!

I když se obecně tvrdí, že muži jsou větší ‘’nadrženci’’, a tak logicky se sexuální turistika spojuje pouze s nimi, opak je pravdou. Aktuálně jsou ženy v sexuální turistice mnohem aktivnější. Užít si jezdí především ženy starší, jejichž cílem jsou mladí snědí ‘’zajdové’’.

 

Proč je sexuální turistika tolik oblíbená?

Necelých 18% lidí jezdí na dovolenou kvůli sexu. Cílem jsou zahraniční destinace v Tunisku, Egyptě, Thajsku, Kubě nebo například Chorvatsku. U žen převládá Keňa, muži zase preferují Thajsko.

Na sexuální turistiku se lze dívat také jako na koníček. Spousta mužů i žen v ní hledá nové zážitky, techniky… Jde také o dobrodružství, které sebou nese v mnoha případech také adrenalin.

Lidé praktikující sexuální turistiku vědí, že své milence a milenky již nikdy v životě pravděpodobně nepotkají a dokáží se uvolnit, jejich zábrany zůstávají doma a skryté sexuální touhy se mohou stát skutečností.

Značné plus také vidí lidé v možnosti střídání sexuálních partnerů. Anonymní dotazníky ukazují, že lidé jsou schopni na své dovolené vystřídat až 6 partnerů.

 

Je třeba se chránit!

Pokud cestujete za účelem sexu, měli byste se chránit před pohlavními nemocemi. Oblíbené destinace typu Thajska a Keni jsou nejvíce nakaženými oblastmi virem HIV. Do svého kufru nezapomeňte přibalit dostatečný počet prezervativů.

 

Máte zkušenosti se sexuální turistikou?

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.