Vyberte možnost Stránka

6 tipů, jak se z tlusťocha stát atletem!

6 tipů, jak se z tlusťocha stát atletem!
Rate this post
!AdSense – before contentToužíte změnit své tělo, zbavit se přezdívky tlusťoch? Pak si přečtěte pár rad, které sestavili lidé, kteří dříve tlusťochy byli!

Každý den se dočítáte o neskutečných přeměnách lidí, kteří se zbavili svého pivního pupku a dosáhli pevných břišních ‘’buchet’’. Zajímá vás, jak toho dosáhli?

Snad každý, kdo se rozhodne cvičit dosáhne nějakého pokroku, ať už je to získání základní svalové hmoty, zhubnutí několika kil, zesílení… Ale je pár vytrvalých dokáže dojít až k do úplného konce, kdy přichází obdivné pohledy a uznání od okolí. Přečtěte si, co mají tito odhodlaní lidé společného, co jim pomohlo změnit svůj život?

Zde je několik rad od lidí, kteří prošli zásadní proměnou!

 

Pouze 6 pravidel vede k novému tělu a lepšímu životu!

 

1. Rozhodnutí cvičit a nepřestat, dokud nedosáhneš svého!

Na začátku musí přijít rozhodnutí, že takhle už to dál nejde. Musí přijít skutečné na*rání na sebe a svou lenost, ze kterého pak plyne skutečné odhodlání něco změnit. Bez tohoto rozhodnutí vám cvičení nevydrží déle, jak měsíc. A ta obdivuhodná změna, které chcete dosáhnout není otázkou jednoho měsíce!

2. Obklopte se lidmi, kteří to mají stejně!

Výsledek vašeho snažení je o vašem rozhodnutí, ale kdo má takovou vůli, aby ani jedinkrát neměl chuť to pro dnešek odložit? K tomu, aby jste došel až do sladkého konce je třeba i podpory okolí. Zahrňte do svého okruhu přátel ty, kteří mají změnu též před sebou nebo jsou už těmi, kteří to zvládli. Jejich zkušenosti a podpora vám přijdou vhod právě v těch nejvíce kritických okamžicích. Zde platí známé pravidlo: ‘’Pokud nejsi se mnou, jsi proti mně!’’

3. Bez jednotného tréninkového plánu to nepůjde!

Trpělivost přináší výsledky, zde to platí dvojnásob! Váš tréninkový plán by měl být připravený trenérem nebo někým, kdo již daný trénink vyzkoušel a pomohl mu. Pokud si tréninkový plán sestavujete sám, pak se inspirujte tréninky, které jsou osvědčené a fungují. Na internetu je spoustu materiálu, který můžete použít i pro své potřeby.

Vyhněte se častému střídání cvičení, v opačném případě se výsledků nedočkáte ani za rok! Mnoho těch, kteří cvičí, ztroskotají na stejné chybě. Tou je častá změna tréninkového plánu. Vydržte u tréninku minimálně měsíc a teprve poté se zamyslete nad jeho účinností. Je však nutné být upřímný! Skutečně jste nevynechali ani jedno cvičení? Dodržovali jste jídelníček?

 

4. Pokaždé až na hranici svých možností!

myslíte si, že vám stačí pouhých 10 minut denně k získání vypracovaného těla? Pak žijete pouze ve snu a klamu! Skutečně si myslíte, že tak krátký čas stačí k pevnému břišnímu svalstvu? Pouze tvrdý trénink, při kterém vydáte vše, co ve vás je, pomůže ke skutečně pevné postavě!

 

5. Naplánování a dodržování jídelníčku!

Sestavte si jídelníček, který bude splňovat požadavky zdravé stravy. Během několika dnů, zjistíte, zda sestavený jídelníček funguje v praxi. Po vytvoření jídelníčku, je třeba jeho dodržování. nakupte si všechny potřebné ingredience a z nich pak pokrmy připravujte. nezapomeňte také na to, že je třeba plánování stravování. Každý den mějte připravené jídlo, jedině tak vás nezaskočí žádná změna, kterou bude třeba řešit rychlým občerstvením. Vždy sebou mějte nějaké ovoce, oříšky nebo kousek šunky.

 

6. Pevný termín a pevný cíl, který nebudete měnit!

Váš cíl musí mít pevný datum, do kterého zvládnete cíle dosáhnout. Pokud si nestanovíte pevný datum, pak váš cíl není cílem, ale pouhým snem.

 

Stanovení cíle a času

To, že si řeknete, že chcete zhubnout není cílem. Váš cíl musí být nějakým způsobem změřitelný, být časově ohraničený a podložený nějakým důvodem. Chci zhubnout tolik a tolik, začal jsem na začátku měsíce a svého dosáhnu do poloviny června, zvládnu to kvůli dovolené, na kterou se těším celý rok.

 

Stanovení postupu

Napište si, co všechno budete dělat a plnit!

Příklad: Nebudu jíst kupované sladkosti, nahradím je sušeným ovocem, ořechy atd.

Budu trénovat šestkrát do týdne.

Nebudu se přejídat.

premena

Chcete zhubnout? Už víte, co dělat!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.