Vyberte stránku

Jak být opět v brzké době fit?

Jak být opět v brzké době fit?
Hodnocení

Potýkáte se poslední dobou s psychickou nepohodou? Vyzkoušejte osvědčenou ájurvédskou masáž a buďte opět fit.

Koulo ájurvédské masáže

Ájurvédská masáž je považována za hluboce relaxační a energetizující proceduru. Současně přináší tomu, kdo ájurévdskou masáž podstupuje, jedinečný zážitek. Ájurvédská masáž neboli „abhyanga“ je považována za součást tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu nazývaného „pančkarma“. Při masáži je masírováno celé tělo teplým herbálním olejem. Z těla jsou touto cestou odstraněny toxiny a zároveň dochází k uvolňování bloků v celém těle. Ájurvédská masáž je ideální především pro ty, kteří se potýkají dlouhodobě se zdravotními i psychickými problémy, a tak kdo si dopřeje pravidelně tento typ masáže, může se trvale zbavit úzkosti, strachu, vyčerpání i nejrůznějších dysbalancí. Lidské tělo je často díky civilizačním vlivům vystaveno nejrůznějším nemocem. Ty se mohou zpočátku projevit bolestmi hlavy, nespavostí, neurotickými projevy nebo únavou.

Proč vyzkoušet právě ájurvédskou masáž?

Komu je vlastně „Abhynga“ doporučena? Ájurvédská masáž je vhodná především pro osoby, které se potýkají s inbalancí váty. Je také ideální přírodní cestou, jak se zbavit depresí či syndromu vyhoření. Vyzkoušet ji mohou také lidé s revmatickými a africkými problémy, alergici či osoby, u nichž byl zjištěn nízký podíl železa v těle. Ájurvédská masáž posiluje imunitní systém, regeneruje tělo po jakékoliv fyzické námaze a v neposlední řadě pomáhá zpomalit proces stárnutí. Velmi dobře funguje ve spolupráci s Fyzioterapií Praha 6.

Centrum trvalého zdraví Cordeus nenabízí pouze kvalitní ájurvédské masáže, nýbrž také fyzioterapeutické služby. Díky www.cordeus.cz/sluzby/pece-o-telo-fyzioterapie/fyzioterapie/ se můžete trvale zbavit nevhodně naučených pohybových stereotypů i bolestí pohybového aparátu.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!