Vyberte možnost Stránka

4 věci, které vám ubírají na přitažlivosti

4 věci, které vám ubírají na přitažlivosti
Rate this post

Být sexy je to, po čem každý alespoň na chvíli zatouží. Ovšem existuje pár maličkostí, které celkový dojem mohou velmi rychle pokazit. Například podpaží. Dáváte si opravdu záležet na tom, aby bylo krásně hladké? A přitom zrovna depilace podpaží může mít úplně jednoduché řešení. Mnohem jednodušší než další věci ze seznamu. O co se přímo jedná?

Obsah článku

1. Nezapomeňte úsměv

Je to tak. Ať jste muž či žena. Úsměv vždy značil přátelské úmysly. Je to dáno už v našich genech. Už od pravěku je v něm zakódováno to, že s úsměvem přicházejí lidé v dobrém. Proto je usmívající se žena vnímána o dost přitažlivěji než ta s jiným výrazem ve tváři. Ovšem pozor. Musí se jednat o opravdový úsměv. Tedy takový, kdy se vám udělají vrásky kolem očí a zvednou se líce. Prostě se smějete i očima. Nevěříte? Je to tak. Řeč těla je jednou z disciplín, kterou musí zvládnout každý obchodník i vyjednavač. Zajímá vás k tomu více? Znát pár zákonitostí, vám může pomoci v mnoha situacích.

2. Někdy méně znamená více

Ne každý, kdo má na sobě jen spodní prádlo, je sexy. To platí pro muže i ženy. Vzpomeňte si. Muž v košili vyhrnuté do půlky předloktí v kombinaci s hodinkami je někdy pro ženy mnohem více přitažlivým než ten, který je svlečený do půli těla. Podobně je to platí i naopak. Když muž uvidí vše teď, co zbyde na potom?

3. Vůně by se neměla podceňovat

Člověk vybírá partnera nejen podle vzhledu, ale i podle vůně. Určitě se vám to několikrát stalo. Krásná tvář, tělo, ale partner vám prostě nevoněl. Co se týká přirozené vůně těla je vědecky potvrzeno, že geneticky nekompatibilní jedinci si většinou dobře nevoní.

Podobně se vám může stát, že i když vás muž neoslní vzhledem, dokáže vás oslnit výběrem vůně svého parfému. Hned získáte jiný pohled. A víte, jak pro sebe najít ten správný parfém?

4. Hladké tělo je prostě sexy

Jak už bylo řečeno v úvodu. Nic nezničí sexappeal více než to, když se člověk o sebe dostatečně nestará. V současné době je v kurzu tělo bez chloupků. A podpaží patří mezi ty nejvíce viděné i sledované partie těla. Mít jej bez chloupků je standardem u žen, ale i u mnoha mužů. A jak si ulehčit práci?

  • Holení je léty ověřená klasika. Je rychlé a bezbolestné. Tedy pokud nedojde k pořezání z neopatrnosti. Na druhou stranu je však nutné jej opakovat téměř každý den. Chloupky rostou neuvěřitelně rychle a zde i malé strniště znamená estetický problém.
  • Depilace už poskytuje dlouhodobější řešení, které vám vystačí na několik týdnů. Ovšem musí se znovu a znovu opakovat. Po celý život. Existuje však jedno řešení, které vám problém vyřeší napořád. Laserová epilace. Znáte ji?

Co si pod laserovou depilací představit?

  • Vrchol současné péče o chloupky.
  • Už po prvním sezení poznáte rozdíl. Ochlupení vám mile prořídne. Po pár dalších sezení – většinou se udává kolem 3 až 4 – vám už chloupky znovu nenarostou. V tomto případě totiž dojde ke zničení cibulek kořínků. Aby byla jejich úplná likvidace úspěšná, je potřeba je zasáhnout jen v určité fázi jejich růstu. Proto je potřeba proceduru několikrát opakovat.
  • Bezbolestnost řešení je dána vysoce pokročilými laserovými přístroji, které nejenže pracují velmi rychle, ale mají v sobě ještě zabudované chlazení pokožky, takže bolest cítit nebudete.
  • Nemusíte se zastavit jen u podpaží. Nohy, ruce, záda, intimní oblasti i obličej. Tam všude můžete dát nechtěným chloupkům sbohem.

Zaujalo vás to? Kde ji najdete?

Laserovou epilaci poskytují kliniky plastické chirurgie. Jen tam je jistota toho, že procedura bude provedena personálem se správnou kvalifikací a vzděláním. Samozřejmě pouze jen na certifikovaném stroji.

Salóny krásy tento zákrok většinou provádět nemohou. Ty vám většinou poskytnou ošetření přístroji založenými na IPL technologii. Ta však není tak efektivní ani neposkytuje tak dlouhodobé účinky jako procedura provedená na lékařském laseru.

Také vám přijdou neoholené chloupky v podpaží nevkusné?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.