Vyberte možnost Stránka

Nenech svůj mozek zakrnět! Originální hra ti pomůže znovunastartovat svojí logiku!

Nenech svůj mozek zakrnět! Originální hra ti pomůže znovunastartovat svojí logiku!
Rate this post
!AdSense – before contentMáš pocit, že už nedokážeš logicky přemýšlet? Pak právě ty oceníš novou intelektuální soutěžní hru Time2Quest, která je spojením zábavy, myšlení a turistiky po hlavním městě České republiky!

Letní prázdniny jsou už v plném proudu! Někdo si užívá absolutního volna, jiný tráví svůj čas v práci nebo na brigádě. Ať tak či onak, každý si jistě najde chvíli času na to, aby se pobavil, zasoutěžil si a zároveň provětral svůj mozek.

 

Obsah článku

Hrou proti nudě i demenci!

Zažij léto plné zábavy a nových zážitků! Jistě máš naplánovanou dovolenou, pár výletů, ale co dny mezi tím? Přece nebudeš sedět doma a koukat tupě do zdi. Využij svůj veškerý volný čas aktivně.

V případě nudy není nic lepšího, než se vydat do Prahy a zahrát si originální a skutečně zábavnou hru Time2Quest. Chceš vědět víc?

 

Time2Quest

Tato soutěžní hra je vhodná pro všechny, kteří mají chuť vyzkoušet něco nového, chtějí zapojit své myšlení, touží něco vyhrát, ale hlavně dychtí po zábavě!

Princip této hry je jednoduchý. Nejdříve ze všeho navštiv stránky Time2Quest.com a tam se zaregistruj. Pročti pokyny a pak už můžeš začít řešit sám nebo se svými přáteli první zadání ve formě hádanky. Čeká tě celá řada zajímavých úkolů, jejich správné vyřešení si můžeš kontrolovat na webu hry.

Hra je plná metafor, náznaků a chytáků, proto je třeba zapojit veškerou svou nápaditost, vynalézavost a inteligenci. Je však dovoleno použít veškeré informační zdroje, které tě napadnou.

 

Žádná počítačová hra, ale aktivní a zábavná turistika!

Pro vyřešení úkolů je nutné se vydat do centra hlavního města a tam hledat řešení všech úkolů podle nápověd. V případě, že se ti podaří zadání vyřešit, správnost svého výsledku si můžeš ověřit na stránkách hry.

 

Stále nevíš, proč hrát?

  • Tak zaprvé poznáš Prahu ve zcela novém světle, projdeš si místa, která možná ani neznáš, získáš nové informace.
  • Tvoje myšlení bude stále aktivní, i když máš zrovna prázdniny. Po nástupu do školy nebudeš pak koukat ‘’jako z jara’’, ale budeš naopak bystrý hned od prvního dne.
  • Zbavíš se nudy a užiješ se zábavu se svými blízkými. Hru totiž může hrát neomezený počet osob.
  • Budeš aktivní! Žádné sezení doma u pc, ale zábavná turistika!
  • Time2Quest  je levná aktivita pro každého. Jediné, co k hraní potřebuješ je turistická mapa Prahy a mobilní telefon s přístupem na internet.
  • Můžeš vyhrát hodnotné ceny! Konkrétně iPad mini!

 

Konečně tě hra začala zajímat? Pak se zaregistruj na Time2Quest.com a začni hrát!

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.