Vyberte možnost Stránka

Bezbolestně u zubaře? Jde to!

Bezbolestně u zubaře? Jde to!
Rate this post
!AdSense – before contentTrpíte panickým strachem z návštěvy zubaře? Pak vyzkoušejte zubní ošetření v analgosedaci!

Návštěva zubaře je pro mnohé spojená z obavami a až panickým strachem. Někdo se raději pravidelným prohlídkám u zubaře vyhýbá a tím si tak zadělává na větší zdravotní komplikace, které následně způsobují ještě více bolestivější ošetření. Tento začarovaný kruh je ovšem možné přerušit!

 

Řešení? Bezbolestné ošetření v analgosedaci!

Mnohá stomatologická ošetření jsou pro pacienty méně nebo více bolestivá. Každý pacient má navíc zcela jiné vnímání bolesti, někdo má tzv. práh bolesti nízký a tedy trpí i při ‘’obyčejném’’ vrtání kazu mnohem více, než tomu může být u pacienta jiného.

A právě pro ošetřované, kteří trpí zvýšenou úzkostí nebo velice těžce reagují na bolest, je zde nová možnost, jak návštěvu u zubaře a ošetření zubů ‘’přežít’’ v naprostém klidu.

 

Analgosedace – Co to je?

Někteří zubní lékaři disponují speciálními prostředky, které dokáží pacienta zcela zbavit bolesti a tím tak vytvořit příjemné podmínky pro jakékoliv ošetření zubů. Takovým prostředkem je například analgosedace, během níž je pacient v navozeném spánku, tudíž bolest nevnímá a po probuzení si na nepříjemný nebo bolestivý zákrok nepamatuje.

 

Tip! Bezbolestné ošetření chrupu si můžete objednat na klinice Brandeis Clinic, která nabízí nejen stomatologické výkony bez bolesti, ale také svým pacientům dopřává pobyt v luxusním prostředí s nadstandartní péčí. Ordinace mají jedno z nejlepších technologických vybavení v ČR, přístroje pocházejí z USA nebo Švýcarska. Kromě luxusu vám v klinice Brandeis Clinic bude dopřáno vyzkoušet žádanou profesionalitu lékařů a stomatologickým odborníků, kteří pracují nejen tady v Čechách, ale jezdí také do zahraničí. Tato klinika poskytuje poradenství s anesteziologem před zákrokem a jeho přítomnost během celého zákroku.

 

Jak ošetření v analgosedaci probíhá?

Na klinice Brandeis Clinic je možné si objednat tři typy sedace, jejich použití se liší v závislosti na náročnosti a bolestivosti zákroku. Více informací najdete na stránkách kliniky Brandeis Clinic.

Po ošetření si pacient nic nepamatuje a nic ho nebolí. Následně jsou na klinice připravené špičkové dospávací pokoje, kde se pacient pár hodin dospí a může také využít kyslíkové masky nebo infuze s vitamínem C pro posilnění imunitního systému. Poté může jít domů.

Bezbolestná stomatologie je hýčkání, které si může dovolit každý!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.