Vyberte možnost Stránka

Nenechte asi ujít! Čeho muži nejvíce litují?

Nenechte asi ujít! Čeho muži nejvíce litují?
Rate this post
!AdSense – before contentČeho litujete nejvíc, když byste měli zhodnotit svůj dosavadní život?

Když přijde na hodnocení celkové spokojenosti s životem, nejspíš bude každý něčeho litovat. Možná se bude jednat o nepodstatné detaily, ale také může přijít na vážnější témata. Čeho vlastně muži litují nejvíce?

 

Překvapivé výsledky studie

Studie na toto téma přišla s poměrně překvapivým výsledkem. V rámci výzkumu bylo zpovídáno přes 500 mužů, kteří měli odpovídat na několik otázek, jedna z nich byla, čeho ve svém životě litují nejvíce.

Odpovědi se samozřejmě lišili, přesto se v nich našlo několik spojitostí. Především pak lítost nad rozchodem s tou pravou, tedy s ženou svého života. Milostné trable trápilo necelých 60% dotázaných, lítost nad špatným výběrem zaměstnání 20%.

 

Láska je pro muže více než práce!

I když se zdá, že muži jsou necitlivá stvoření, které zajímá jen sex a peníze, opak je pravdou. Pro mnohé zástupce pánského pohlaví je tím nejdůležitějších láska a spokojený vztah. Teprve až na další příčce je touha po dobré práci.

Ztratili jste lásku svého života? I po bolestivém rozchodu jí můžete získat zpátky!

Přečtěte si naše tipy v článku: Jak jí dostat zpátky?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.