Vyberte možnost Stránka

Hollywoodské hvězdy, které žijí s chronickou bolestí

Hollywoodské hvězdy, které žijí s chronickou bolestí
Rate this post
!AdSense – before contentObsah článku

Slavní lidé, kteří žijí s chronickou bolestí

Chronická bolest může být vysilující a frustrující, ale tyto osobnosti ukazují, že se s chronickou bolestí dát žít a může to být pro ně i inspirací. Všechny tyto osobnosti se snaží léčit z chronické bolesti, ale přesto žijí plnohodnotný život a inspirují ostatní.

Sinead O’Connor

Zdravotní problém: Fibromyalgie

Kontroverzní irská rockerka odešla do ústraní v roce 2003 a to z velké části proto, že trpí fibromyalgií(plošná stuhlost kombinovaná s bolestí).  O dva roky byla zpět a říkala: “fibromyalgie není vyléčitelná, ale dá se s ní žít”.

Kde nezná tuto písničku???

Sinead dokáže  ukočírovat svou kariéru, rodinu i 4 děti. Má obrovský práh bolesti a uvědomuje si, že její život není nikterak “dokonalý”.

Kathleen Turner

Zdravotní problém: Revmatoidní artritida

Znáte válku Rousseových? Kdo by tento kultovní film neznal, doplňte si vzdělání. U herečky byla poprvé diagnostikována revmatoidní artritida(je zánětlivé onemocnění, které se projevuje především zánětem a bolestivostí kloubů a jejich postupným poškozením,) v roce 1992, kdy měla příznaky už rok předtím. Tato nemoc se projevuje tak, že tělo útočí na měkké tkáně a klouby. Najednou se jí změnil život a přehodnotila všechny svoje priority. Začala informovat veřejnost o možnosti léčby této nemoci a stala se propagátorkou a veřejnou bojovnicí s touto nemocí.

George Clooney

Zdravotní potíže : Bolesti zad

Tohoto herce asi znáte především díky jeho milostnému životu s řadou žen. Ke zranění přišel při natáčení filmu Syriana v roce 2005, kdy bil hlavou o zem tak silně, že si poškodil páteř. Podstoupil několik operací, kdy zpevnil záda pomocí šroubů, ale bolesti se nezbavil. Tím se také zřekl jakýchkoliv akčních a kaskadérských scén ve filmech.

Trailer k filmu Syriana, kde si George Clooney poškodil páteř.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.