Vyberte možnost Stránka

Boří konvence – Cadillac!

Boří konvence – Cadillac!
Rate this post
!AdSense – before contentModerní technologie, luxus a osobitý design, to je Cadillac! Nenechte si ujít značku, které patří mezi ty prémiové! Seznamte se a podlehněte automobilům značky Cadillac!

Cadillac má dlouholetou historii, která se začala psát již roku 1902. Od doby vzniku Cadillaců uplynula dlouhá době, během níž se vznikaly nové a nové řady luxusních automobilů té nejvyšší kvality. Dnes mohou si mohou majitelé těchto aut užívat bezmezný luxus i moderní technologické zázemí.

Nová generace automobilů značky Cadillac dosáhla dokonalosti! Kdysi čistě americké auto se doplnilo o evropskou jízdní dynamiky a výsledkem je inovativní automobil s luxusní výbavou, absolutním komfortem a osobitým designem.

 

Obsah článku

Cadillac – šetrně k životnímu prostředí!

Cadillaci v minulosti dokázaly, že jsou spolehlivý a vždy byly o krok napřed před ostatními automobilovými značkami. Na tom se nic nemění ani nyní! Vysoce výkonné motory vyrobené za použití těch nejmodernějších technologií splňují náročné požadavky majitelů, ale i ty nejpřísnější ekologické normy Evropské unie.

Bezpečnost, výkon, luxus

Vozy Cadillac ukazují svou dokonalost už před prvním usednutím. Elektronické i materiálové novinky ve výrobě Cadillaců zajišťují absolutní bezpečnost, dynamické podvozky, výkonné motory i okázalý design.

 

Escalade Hybrid

Hledáte automobil s osobitým designem, vysokým výkonem ochraňující životní prostředí? Pak jste ho našli! Cadillac Escalade Hybrid je automobil, který splňuje všechny náročné požadavky na design, jízdu i ekologii. Je to dokonalé spojení okázalého designu a jízdním pokladem pod kapotou. Tento hybridní automobil disponuje šestilitrovým osmiválcem se zcela novým převodovým systémem spolu s dvěma elektromotory, jejichž výkon je 120 kW. Motor Vortex 6.0L V8 s výkonem 248 kW zajišťuje spolu s elektromotory vysoký výkon. Během jízdy si řidič volí mezi pohonem klasickým a elektrickým, čímž se minimalizuje spotřeba paliva i emise CO2.

cadilac-1 cadilac-2

Prodej a servis automobilů Cadillac

Získejte jedinečný vůz u jediného českého prodejce A. Charouz spol. s r.o., zajišťující prodej i servis Cadillac vozů, ale i značek Corvette nebo Hummer.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.