Vyberte možnost Stránka

Pronájem obytného auta udělá radost především dětem

Pronájem obytného auta udělá radost především dětem
Rate this post

Přemýšlíte, jak překvapit rodinu a děti, pokud jde o dovolenou? Neplánujte žádný luxus, děti láká spíše dobrodružství. S tím to ale příliš nepřehánějte. Manželka by ze spaní pod širákem nejspíš nadšená nebyla. Splněným snem pro všechny je dovolená v obytném autě.

Pronájem obytného vozu je v kurzu. Obrovskou poptávku rozjel covid-19. Zavřené hotely, ale i osobní snaha se více separovat a chránit, Čechům opět připomněla, jak skvělou je svobodná a nezávislá dovolená v obytném vozu nebo v karavanu. Zájem přetrvává. Děti, které o podobné dovolené slyšely třeba od kamarádů, touží po stejné. Je to jako hra. Zmenšenina bytu, který si mohou vozit s sebou, kamkoliv se rozhodnou. Děti doslova milují zmenšeninu reality, a tak je podobná dovolená tím nejlepším, co jim můžete nabídnout.

Čtyř i pětimístní obytné auto či karavan vám pronajme firma BP Karavany

Právě teď je dobré udělat rezervace obytného auta na termíny v příštím roce. Zájem je obrovský. Vyzvednutí automobilu ve Strakonicích je pak snadné. Přijedete vlastním vozem, ten pak necháte zaparkovaný na krytém a kamerou střeženém parkovišti. Odjedete již obytňákem. Rovnou na dovolenou, nebo vyzvednout rodinu.

V obytňáku na hory, k moři i za památkami

Kam vyrazit v obytném vozu? Obytňák se hodí pro pobyty v České republice, v okolích státech – třeba na Slovensku, vyrazit však můžete kamkoliv dál za památkami i k moři. Udělejte z dovolené jedno velké dobrodružství. Třeba si s dětmi naplánujte výlety po zoologických zahradách, nebo objevujte evropská strašidla. Prozkoumat můžete nejkrásnější jezera, ale i evropské cyklostezky. Obytný vůz vám dá svobodu a místo bydlení v jednom hotelů se můžete přesouvat a pokaždé spát jinde. Avšak nemusíte čekat jenom na léto. S obytnými vozy si směle vyrazte na lyže u nás i v zahraničí. Na Kvildu, do Tater či třeba do Alp.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.