Vyberte možnost Stránka

Šílené nebo praktické vynálezy?

Šílené nebo praktické vynálezy?
Rate this post
!AdSense – before contentHranice mezi šíleným a geniálním je často velmi tenká. Někdy máte nápad, který se Vám zdá skvělý, ale pak uznáte, že je lepší, aby zůstal tam, kde se zrodil – v hlavě. Na druhé straně, existují problémy, kterým každý den čelíme a nikdo není schopen dodat nějaké životaschopné řešení. Takže možná se může z bláznivého nápadu stát časem užitečné řešení.

Pokud máte například problém s váhou, pořiďte si pásek, který Vám bude ukazovat Vaše míry během celého dne. Máte každodenní trápení s ukradnou svačinou, zabalte své jídlo do plesnivého obalu a nikdo už se Vašeho toastu ani nedotkne.

Zde je výběr těch nejbláznivějších vynálezů. Který se Vám líbí nejvíce?

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.