Vyberte možnost Stránka

Neskutečná práce s kameny a gravitací! Nenech si ujít!

Neskutečná práce s kameny a gravitací! Nenech si ujít!
Rate this post
!AdSense – before contentJe Michael Grab umělec nebo kouzelník? Podívejte se na jeho výtvory, které odporují fyzikálním zákonům!

Zdánlivě nemožné stavby z kamenů jsou výsledkem neskutečného soustředění a meditace zároveň. Jak Grab vysvětluje stalo se pro něj stavění s kameny léčebným rituálem, během něhož získává duševní pohodu, vnitřní klid a zároveň radost z úspěchu.

Zdroj: gravityglue.com

Podívejte se na to nejlepší, co vzniklo pod jeho rukama!

kamen-11 kamen-10 kamen-9 kamen-8 kamen-7 kamen-6 kamen-5 kamen-4 kamen-3 kamen-2

Vznik neskutečného umění si prohlédněte ve videu!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.