Vyberte možnost Stránka

Potřebuje tvoje párty nezapomenutelnou pyrotechnickou show? Petardy Dum Bum, Viper či Bomb ti v tom pomohou.

Potřebuje tvoje párty nezapomenutelnou pyrotechnickou show? Petardy Dum Bum, Viper či Bomb ti v tom pomohou.
Rate this post
!AdSense – before contentChceš, aby se přátelé na tvojí oslavě skvěle bavili? Zkus jakoukoliv vhodnou akci opepřit o to nejlepší ze zábavní pyrotechniky.

Téměř každý chlap má už od malička nevysvětlitelnou náklonnost k nejrůznějším rachejtlím, petardám, raketám a ohňostrojům.

Zážeh, bum a prásk, to je to, co láká jeho pozornost.

Pokud i ty patříš mezi pyrotechniky amatéry a chceš si s tvými kamarády užít pořádnou světelnou, hlasitou, ale přesto bezpečnou zábavu, zpestři si oslavu nejrůznějšími petardami.

Mezi ty nejkvalitnější a nevýkonnější patří například petardy Dum Bum, Viper, Bomb či Pirát.

Škrtací petardy

Pokud chceš něco jednoduchého, co zabaví každého a imituje například výstřel, pak zkus škrtací petardy Pirát. Škrtneš, hodíš a čeká tě rána podobná výstřelu. Takováto jednoduchá petarda se prodává po vícero kusech, takže si ji může vyzkoušet každá plnoletá osoba, která bude na tvoji párty.

Bouchací koberec

Pořádáš například airsoftovou nebo paintballovou bitvu a potřebuješ něco, co stačí jednou zažehnout a čeká tě záplava ran? Nepřetržitou střelbu může připomínat například bouchací koberec, který ti nabízí i několik stovek ran za sebou. Efektní světelné zážehy doprovázející jednotlivé rány ti pomohou dokonale navodit atmosféru bitevního pole.

Petardy s barevným výbuchem

Pokud ale chceš něco náležitě oslavit a chceš, aby tě bylo nejen slyšet ale i vidět, pak si společně s přáteli vyber hlasité petardy se světelným efektem, který se nese vysoko do nebe. Obě vlastnosti v sobě spojují petardy Dum Bum, které mohou například imitovat i silnou dělovou ránu. Některé z nich nabízejí i atraktivní barevné světelné efekty.

Opravdovou vychytávkou, která je vhodná právě na párty je i Dum Bum krabička připomínající kompaktní ohňostroj, která v sobě obsahuje až 25 petard. Stačí jednou zapálit a hlasitý a vizuální efekt je zaručen!

Petardy Dum Bum jsou nejen hlasité, ale tvoří i vysoký světelný efekt. Zdroj: Ekopyro.cz

Nezapomeň ale, že tyto super silné petardy jsou určené způsobilým osobám až od 21 let. Pořádná párty musí být, ale každý správný chlap dodržuje při používání zábavní pyrotechniky všechny bezpečnostní předpisy.

A nezapomeň: alkohol si nech až po pyrotechnické vsuvce a rozhodně nedávej žádnou petardu zapalovat nezletilým osobám a dětem.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.