Vyberte možnost Stránka

Zaslat balík kamkoliv – za pár minut a online

Zaslat balík kamkoliv – za pár minut a online
Rate this post

Poslat balík už nemusí znamenat cestu na nejbližší pobočku či depo dopravce nebo dlouhé čekání ve frontě. Se Zaslat.cz vyřešíte celou přepravu online za pár minut. Je to jednoduché!

Vtipů o nedochvilnosti doručovacích služeb, dlouhých dobách doručení nebo frontách při odesílání zásilek existuje nespočet. To je ale minulostí! Vstupte se Zaslat do balíkové budoucnosti! Celou dopravu objednáte snadno a rychle, online a za pár minut.

“V Zaslat jsme vyvinuli speciální platformu pro jednoduché a snadné objednání přepravy. Na naší úvodní stránce vloží zákazník základní informace o místě doručení, velikosti a váze balíků a za pár vteřin mu ukážeme cenu takové přepravy,” vysvětluje Miroslav Michalko, ředitel Zaslat.cz.

V dalším kroku už uvidíte snadno a přehledně nabídku všech našich partnerských dopravců, ze kterých si vyberete toho, který bude vašim potřebám vyhovovat nejlépe. “Zaslat nemá vlastní flotilu doručovatelů, využíváme naopak mnohem širší sítě dopravců GLS, DPD, TOPTRANS, FedEx, UPS a WE|DO. A v plánu máme připojit i další. Místo navštěvování jednotlivých stránek společností tak uvidíte snadno a rychle nabídky všech na webu Zaslat.cz,” vysvětluje Lucie Vašíčková, vedoucí zákaznické péče Zaslat.cz.

Díky širokému portfóliu dopravců lze se Zaslat.cz posílat balíky do celého světa. Ani celní řízení není problém. “Součástí objednávky je v takovém případě jednoduchý formulář, kde nám předáte informace o obsahu zásilky a my vytvoříme celní dokumentaci za vás. Odpadá tak množství dokumentace, které často od přepravy do celních destinací odrazuje. Usnadnili jsme tak po Brexitu posílání balíků z a do Velké Británie, která je nejčastější destinací balíků do zahraničí posílaných našimi zákazníky,” doplňuje Vašíčková.

Právě zákaznická péče je dalším velkým bonusem Zaslat.cz, kdy všechny zákazníky od začátku do konce provázíme pomocí informativních e-mailů a při jakémkoliv zádrhelu ihned asistujeme – mailem, na telefonu nebo v živém chatu.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.