Vyberte možnost Stránka

Jak si udělat pohodičku a zavzpomínat na léto? Je to jednoduché!

Jak si udělat pohodičku a zavzpomínat na léto? Je to jednoduché!
Rate this post
!AdSense – before contentMilujete letní pohodu, kdy sebou plácnete na lehátko a usrkáváte oblíbený drink nebo ledovou tříšť? Máme dobrou zprávu, zavzpomínat na léto lze i nyní, kdy je letní sezóna už minulostí!

I když svádí podzimní dny k tomu dát si spíše šálek horkého čaje, i ledové drinky vám pomohou navodit tu správnou atmosféru. Například taková ledová tříšť! V létě jste jí neodložili z ruky a nyní se vám po osvěžující a nápadité chuti zastesklo? Není nic snazšího, než si toto skvělé období připomenout. Prozradíme vám, jak si vyrobit ledovou tříšť i bez výrobníku!

 

Domácí ledová tříšť s příchutí Cuba Libre

Budete bude potřeba: 10 a více kostek ledu, ledová tříšť sirupový koncentrát s příchutí Cuba Libre, vysoká sklenice, širší brčko

 

Příprava je skutečně jednoduchá a navíc i rychlá!

1. Vezměte si čistou utěrku a rozložte na jednu její polovinu kostky ledu, druhou polovinou utěrky led přikryjte.

2. Paličkou na masa led rozdrťte na malé kousky.

3. Rozbouchaným ledem naplňte sklenici až po samotný okraj.

4. Zalijte připraveným sirupovým koncentrátem.

5. Brčkem si vychutnejte svou domácí ledovou tříšť.

kanystr cuba libre

Sirupový koncentrát najdete v nabídce internetového obchodu svetledovetriste.cz

Ledová tříšť – Oblíbený polozmrazený nápoj!

Tento tradiční nápoj pochází až ze slunné Sicílie. Svou osvěžující chutí, která připomíná sorbetovou zmrzlinu si získá skutečně každého!

 

Jak dosáhnout skutečně výrazné chuti?

Aby byla chuť ledové tříště plná a zároveň osvěžující, je třeba mít kvalitní koncentrát. Pro domácí použití lze použít ten sirupový, avšak pro výrobu ve výrobníku je třeba mít práškový. Ledová tříšť práškový koncentrát je dostupný v různých příchutích ovoce nebo oblíbených nápojů, jakým je především Coca Cola. Koncentrát z prášku obsahuje sušené složky ovoce, díky čemuž je výsledná chuť tříště přirozená a chutná.

SMES LEDOVA TRIST COLA

Zakupte si práškový koncentrát s příchutí Cola Cola v e-shopu světledovetriste.cz

Namíchejte si oblíbené polozmrazené pití u u sebe doma! Vyberte si z široké nabídky příchutí v e-shopu Světledovétříště.cz!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.