Vyberte možnost Stránka

Mojito trochu jinak! Poznejte svět molekulární kuchyně!

Mojito trochu jinak! Poznejte svět molekulární kuchyně!
Rate this post
!AdSense – before contentNudí vás klasické postupy v kuchyni? Jste zastáncem moderního vaření? Pak si jistě oblíbíte molekulární kuchyni!

Umíchat známý drink Mojito, to už umí snad úplně každý! Překvapte své přátele zcela novým postupem, který ohromí! Servírujte oblíbený alkoholický nápoj na lžičce ve tvaru bubliny. Neuvěřitelné? V molekulární kuchyni jde o naprostý základ, který však zvládnete i vy!

Obsah článku

Molekulární gastronomie umožňuje měnit tvar, barvu i chuť! Co to tedy vlastně je?

Speciální styl přípravy je založený na vytváření zcela nových skupenství, které však chutnají jako důvěrné známé drinky či pokrmy. Za pomoci různých principů je jídlo měněno a vylepšováno. Jsou využívány technologie, které byly dříve považovány za nemožné. Mění se struktura i vzhled pokrmu, a to především díky přidání látek obsažených v mořských řasách, kukuřici či citrusech. Také samotná chuť je vylepšována a doplňována tak, aby byl výsledek skutečným prožitkem.

Změnit jídlo od základu? Není to chemii!

Jde o propojení věděckých poznatků s gastronomií. Moderní styl vaření dokáže překvapit!

 

Vše je o technice a správném načasování!

Molekulární kuchyně je ve světě velice oblíbenou. Jde o hravý způsob, jak jídlo či nápoje připravit a také, jak je podávat. Díky přírodním přísadám, speciální přípravě a načasování si můžete doma vytvořit jídlo i nápoj ve skupenství, které by čekal jen málokdo – v bublině, pěně či kaviárových kuličkách!

Odhoďte zvyklosti, je čas vyzkoušet si molekulární gastronomická kouzla!

Spojit neslučitelné, to je cílem molekulárního vaření. Svůj oblíbený drink konzumovat v bublině? Pokud odhodíte své zvyky, můžete zažít neočekávané.

Je libo pěnové Mojito či si dáte svůj oblíbený drink v bublině? Molekulární sada umožňuje obě varianty!

Ochutnejte svět jiným způsobem!

Stále váháte, zda je tato moderní gastronomie pro vás? I když se může zprvu zdát, že jde o náročné věděcké postupy, které ‘’normální’’ člověk nezvládne, opak je pravdou. Pořízením speciální molekulární sady si můžete vyzkoušet hrátky s molekulami i vy, u sebe doma, s přáteli či rodinou. Ve výsledku ochutnáte své oblíbené pití v jiné konzistenci, ale hlavně se také pobavíte! Už samotná příprava je zážitkem!

 

Výhody, které přesvědčí!

Molekulární kuchyně není pro snoby, ale pro ty, kteří chtějí zažít něco nového a hlavně se pobavit! K dalším kladům patří:

  • moderní vzhled
  • kombinace chutí
  • snadná stravitelnost
  • využití moderních postupů
  • kompletní přeměna zažitých zvyklostí
  • díky molekulární sadě MOLECULE-R také technologická dostupnost
12003-molecule-mojito02 (1)

Molekulární sadu Mojito lze pořídit v e-shopu Ochutnejsvet.cz

 

Inspirace na dokonalý dárek!

Molekulární sady jsou originální dárky ze světa gastronomie, které potěší každého a zvláště pak toho, který má rád vše nové ve světě vaření! Obdarujte přátele i svou rodinu něčím netypickým a povzbuďte jejich kreativitu!

 Nejen Mojito lze přeměnit v pěnu! Ukázkou molekulární gastronomie může být i Cosmopolitan či Margarita!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.