Vyberte možnost Stránka

Nenechte ze sebe dělat pitomce! Zjistěte, jak poznat nevěru?

Nenechte ze sebe dělat pitomce! Zjistěte, jak poznat nevěru?
Rate this post

Začala se vaše partnerka chovat jinak? Stále se usmívá nebo je naopak odtažitá? Možná má milence!

Není nic horšího, než být podváděným a dělat nechat ze sebe dělat pitomce! Zjistěte, na čem jste!

Jak zjistit, že vás podvádí?

1. Je přehnaně milá?

Zničehonic je samý úsměv? Za vše vás chválí a ve všem vám vyhoví? Může jít o touhu být “lepší“, ovšem také se může jednat o kompenzaci špatných skutků, tedy nevěry!

2. Už vás nepotřebuje?

Dříve potřebovala pomoc s každou maličkostí. Odnést nákup z auta, doprovodit na cvičení, pomoct připravit pohoštění pro návštěvu. Dnes si vše zařídí sama a bez vaší pomoci? Možná vaší roli pomocníka nahradil jiný muž!

3. Více o sebe pečuje?

Dříve se sotva starala o to, co má na sobě. nyní je neustále upravená, má dokonalý make-up i účes. V případě, že s eo sebe začala zničehonic více starat, pak může být důvodem právě jiný muž.

4. Dříve divoška, teď sex odmítá?

V minulosti chtěla sex každý den, nyní jste už přes týden žádost o sex neslyšel? Možná si dopřává orgasmy někde jinde a s někým jiným!

nevera-05

5. Vyplní vám, co vám na očích vidí?

Nehádá se o to, co poběží v televizi? Vaří, na co máte chuť? Stále se vás ptá, čím by vám mohla udělat radost? Něco se děje! Přehnaná ochota může znamenat jen divadlo, jak vás má stále ráda!

6. Nežadoní o peníze?

To znamená jediné, našla si jiného sponzora!

7. Je uzavřená?

Dříve jste musel poslouchat o každém jejím “prdu“. Dnes z ní musíte tahat, kde byla, co dělala, apod? Náhlá uzavřenost nevěstí nic dobrého.

8. Žádné hádky?

Už se nehádá? najednou s vámi ve všem souhlasí? Žádné spory mohou být i špatným znamením… .

Splňuje tyto body vaše partnerka? 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!