Vyberte možnost Stránka

Věnujte se jejím nohám! Poradíme, co s nimi máte dělat!

Věnujte se jejím nohám! Poradíme, co s nimi máte dělat!
Rate this post

Ženské nohy patří mezi nejkrásnější část jejího těla! Jejich krása inspiruje a vzrušuje muže už celá staletí! Začněte se věnovat jejím nohám a ukažte jí dosud nepoznanou rozkoš!

Nohy ženy jsou jedinečné a krásné a nabízí možnost vzrušit jí stejně, jako přes laskání prsou nebo klínu. Začněte svou milostnou předehru jinak, ukažte jí, že její nohy jsou novou cestou k orgasmu! Prozradíme vám, čím o její nožky pečovat!

Obsah článku

Dráždění nohou – Jak na to?

Nohy a především pak chodidla jsou velice citlivá na každý dotek, pokud tedy budete vědět, jak na to, připravíte jí krásné vzrušující chvíle. Naučte se laskat její nožičky podle našich tipů!

1. Masáž 

V případě, že nevíte, jak s laskáním jejích nohou začít, zvolte klasickou masáž. Nabídněte jí namasírování po dlouhém pracovním dni. Jistě bude unavená a tak se dá lehce se dá přesvědčit. Začněte u chodidel, zprvu buďte jemný tak, aby si zvykla váš dotyk a nelechtalo jí to. Poté začněte s intenzivní masáží s erotickým podtextem a postupujte od chodidel přes lýtka až ke stehnům. V této fázi neopomeňte podkolenní jamku, která je vysoce citlivá a patří mezi erotogenní zóny ženy.

Tip! K masáži použijte nějaký tělový krém nebo ještě lépe olej. Doporučujeme použít ten kokosový, který najdete snad v každém ženském šuplíku nočního stolku. Kokosový olej má intenzivní vůni, je lehce roztíratelný a navíc jedlý.

2. Laskání nohou jako předehra

Její nožky se vám vážně líbí, ale nevíte, čím jí to dát najevo? Začněte se s nimi mazlit a laskat je. Přesně tak, jak to děláte s jejími ňadry, hlaďte, líbejte, olizujte. Toto dráždění jí dostane do varu a možná také přivede k vyvrcholení. Vždy mějte na paměti, že nejcitlivějšími místy na nohách je podkolenní jamka a chodidla. Svou péči proto směřujte především tam!

Tip! Zvláštní pozornost věnujte prstům a prostoru mezi nimi. Vypozorujte, kdy vzdychá nejvíce a poté už bude cesta k jejímu orgasmu snadná!

3. Oblékněte její nohy

I když jsou její nohy dokonalé už sami o sobě, rozhodně neuškodí, když si je oblékne do slušivých sexy punčoch. Její vzhled bude rázem o něco více sexy a její sebevědomí bude vyšší. Že žádné sexy punčochy v šatníku nemá? V případě, že se k jejich nákupu sama nechystá, vezměte jejich pořízení do vlastních rukou. Internetové nakupování nabízí možnost nakoupit lechtivější prádlo bez rozpaků a diskrétně.

Tip! Ať už jí budete chtít pořídit rozverné podkolenky, sexy nadkolenky, samodržící punčochy nebo svůdné punčochy na podvazkový pás, vše potřebné najdete v internetovém obchodě Bexis.cz! Bohatá nabídka a příjemné ceny vám usnadní výběr.

Lepší sex

Oživte své romantické chvilky novými praktikami a prádýlkem. Pokud toužíte po vášni a nových zážitcích, pak nečekejte na to, čím vás překvapí vaše polovička. Nákup nejen punčoch si vezměte na starosti sami. Svou partnerku potěšíte dárečkem a sebe pak lepším sexem!

Změňte své sexuální fantazie na skutečnost! Vše potřebné najdete na Bexis.cz!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!