Vyberte možnost Stránka

Stůl, který budete chtít! Přenosný, recyklovatelný a lehce unese i dospělého člověka!

Stůl, který budete chtít! Přenosný, recyklovatelný a lehce unese i dospělého člověka!
Rate this post
!AdSense – before contentJednoduše pracovní stůl, který vás ohromí!

Tým designérů vytvořil stůl, který je flexibilní, skládací, lehce přenosný, cenově dostupný a také 100% recyklovatelný. Váží pouhých 6.5 kg, přesto však unese dospělého člověka!

 

Originální a praktický pracovní stůl

Stůl lze složit do dvou tvarů, jeden z nich je vhodný ke stání, druhý k sezení. Jeho použití je neomezené! Stačí jej prostě složit a jít kamkoliv se vám zachce!

Zdroj: Kickstarter

stul-1 stul-2 stul-3 stul-4 stul-5 stul-8 stul-6 stul-7 stul-9

Prohlédněte si tento originální stůl ve videu:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.