Vyberte stránku

CleanMaxx TR-3356: Mokré čištění v pohodlí domova

CleanMaxx TR-3356: Mokré čištění v pohodlí domova
Hodnocení

Mokré čištění koberců patří mezi nejúčinnější způsoby, jak udržet velkoplošné koberce čisté, ale když už doma budete tento přístroj mít, nezapomeňte, že koberce nejsou zdaleka jeho jedinou doménou: koberečky, ozdobné silné dečky, rohožky, sedáky, předložky, čalouněný nábytek, nasucho lze dobře vyčistit i různé deky, umělé kožešinky a na vlhkost méně citlivé chlupaté povrchy.

Zvládne parádně sešlapané zátěžové i ozdobné chlupaté koberce. Budou jako nové!

Voňavé, bezprašné a mokré čištění si oblíbíte, protože taková čistota je jednoduše neodolatelná! A vyčistit si podobným způsobem byt například po pylové sezóně – to je k nezaplacení. A když už jsme u té ceny, tak cena CleanMaxxu je potěšující, nepřevyšuje dvě profi půjčení drahého přístroje, nebo cenu běžného lepšího vysavače. A máte doma rázem pomocníka, který si umí poradit i s vylitou kávou na světlý koberec. Okamžitě a hned! A staré zašlé skvrny od vína nebo domácích mazlíčků – ty pro jistotu trošku předčistěte a pak přejeďte Cleanmaxxem – a budou pryč!

Čištění, které příjemně voní

Celý systém je velmi jednoduchý i na ovlávádní, návod k použití je v češtině a jedná se vlastně o takový tepovač s vysavačem. CleanMaxx se postará o kartáčování, rozpěnění šamponu a vysátí vlhkosti, ale o parádní vůni všude kolem se postará použitý přípravek. Šampon k čištění koberců dostanete společně s vysavačem, další si pak běžně můžete zakoupit. Snad jen, jak již bylo zmíněno, na extra odolnou špínu, zažrané skvrny, které odolávají běžnému čištění, se vyplatí použít speciální čističe a předčistit tato místa ručně. A máte napoprvé zaručení parádní výsledek.

Čistič koberců CleanMaxx čistí velmi jednoduše, ale také jeho vlastní čištění po práci je jednoduché. Nádobku se špinavou vodou jednoduše vylijete a vypláchnete. Přívodní šnůra je dostatečně dlouhá, takže se manipulace stává velmi pohodlnou.

Čistá práce se vším všudy

Příjemné též je, že se nezašpiníte ani při manipulaci. Do první horní nádobky dáte přesně odměřený přípravek na čištění, dolijete vodou a dáte se do práce. Špinavá voda končí ale v jiné nádobě, navíc přesně vidíte, jak čistá voda ubývá a kumuluje se použití v dolní nádobce. A je hotovo, špinavou vodu jenom vylijete a případně pokračujete s další dávkou v práci. Nádobky poté necháte vyschnout nebo je vytřete suchou utěrkou a je hotovo. Čistá práce!

Vylitý džus, káva nebo víno?

To jsou práce ty chvíle, kdy takový čistič využijete. Čerstvě vzniklé, ještě mokré skvrny čistí nejlépe. Takže stačí chvíle a je po problému.

Malování, vrtání, pyl?

Prašnost v domácnosti různě kolísá. Jsou různé situace, kdy je prachu víc než je zdrávo. To jsou přesně ty chvíle, kdy oceníme celoplošné vyčištění zatížených ploch. Prach z vrtání do zdi, z malování, nebo již zmiňované extrémní pylové sezóny – a rázem máte možnost si koberce zachovat v čistotě déle než je běžně možné s obyčejnými vysavači.

Jsme tu pro vás: Vždycky!

I kdyby se na CleanMaxxu něco rozbilo, nevadí. Máme pro vás plnou podporu a všechny náhradní díly na požádání pořídíte u nás. Počítáme s tím, že přístroj bude funkční a často používaný i dlouho po záruční lhůtě, takže se nemusíte vůbec obávat. Patří mezi prověřené typy kobercových domácích čističů, které snadno strčí do kapsy i leckteré profesionální čističe za desetisícíce.

 

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!